Astralis kontra FURIA. Prognoza na mecz ESL Pro League

2 września Astralis zmierzy się z FURIĄ. Faworytem tej walki są Duńczycy, ale czy uda im się potwierdzić ten status? Odpowiedzi szukaj w naszej prognozie.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu Astralis vs FURIA

Astralis

Astralis zajmuje obecnie szóste miejsce w światowych rankingach. Zespół pokazuje niestabilną grę na scenie pierwszej ligi, ale z reguły bez większych trudności radzi sobie z przeciwnikami z niższego poziomu. Przypomnijmy, że Duńczykom udało się już odnieść dwa zwycięstwa na tych mistrzostwach.

W jednym z meczów udowodnili swoją wyższość nad ORKS-em (2:0), a następnie rozprawili się z GamerLegion z wynikiem 2:0. Warto zauważyć, że „gwiazdy” nie pozwoliły, aby europejska mieszanka zajęła więcej niż 12 rund na żadnej z map.

Astralis kontra FURIA

FURIJA

FURIA zajmuje 23. miejsce w światowym rankingu i od dłuższego czasu wykazuje słabe wyniki. Na dużych turniejach zazwyczaj kończy swój występ na fazie grupowej i nie jest w stanie pokonać żadnego z 10 czołowych rywali.

Jednak Brazylijczycy również rozpoczęli ligę EPL od dwóch zwycięstw. W pierwszym przypadku „Furia” pokonała Grayhounda (2:0), a następnie pewnie pokonała NIP – 2:0. Najwyraźniej zespół jest pewny mapy Vertigo, ponieważ zostawił ją w puli map na dwa mecze, mimo że ma na niej tylko 50% współczynnika wygranych.

Fakty na temat meczu Astralis i FURIA

  • Razem poniżej 2,5 mapy - dwa ostatnie mecze z udziałem Duńczyków odbyły się na dwóch mapach.

Przewidywanie sumy gier

Astralis jest obecnie w dobrej formie i odniosło pewne zwycięstwo w poprzednich dwóch meczach. Poza tym Brazylijczycy wcześniej nieustannie mieli problemy w spotkaniach z rywalami z pierwszej dziesiątki światowych rankingów. Uważamy, że Duńczycy będą w stanie udowodnić swoją wyższość.

Nasz typ - wygrana Astralis za 1,57 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0