NIP kontra Astralis. Prognoza meczu BLAST Premier

NIP zmierzy się z Astralis 28 stycznia. Czy warto stawiać na sukces Duńczyków w tej konfrontacji?

Nasze prognozy i analizy ekspertów na temat NIP vs Astralis

NIP

NIP na tych mistrzostwach prezentuje się całkiem nieźle, choć i tak przegrał w dwóch z trzech walk. Przypomnijmy, że zespół był w stanie poradzić sobie z BIG-iem (2:0), ale w obu spotkaniach z Natusem Vincere przegrał z wynikiem 1:2. Jednocześnie po raz drugi Skandynawowie zagrali ze zmiennikiem w obliczu maxstera.

Niewykluczone, że kolejny mecz z tym zawodnikiem rozegrają Szwedzi. Ogólnie rzecz biorąc, taktycznie „ninja” są wystarczająco silni, ale pod względem indywidualnych umiejętności są gorsi od wielu przeciwników.

NIP kontra Astralis

Astralis

Astralis wcześniej wykazywał mierne wyniki i nie mógł konsekwentnie występować nawet na scenie poziomu 2. Zespół ma mocny skład, ale po kilku fatalnych występach z rzędu jego skład prawdopodobnie ulegnie zmianie. Podkreślamy, że w ramach aktualnej imprezy Duńczycy przegrali z Vitality (0:2) i Heroic - 1:2.

W konfrontacji z rodakami „gwiazdy” trzymały się mapy Inferno, ale na Mirage i Vertigo nie wytrzymały więcej niż cztery rundy. Warto zauważyć, że wszyscy zawodnicy zakończyli ten mecz ze wskaźnikami ujemnymi.

NIP kontra Astralis Fakty

  • Łącznie ponad 2,5 mapy: cztery z pięciu meczy z udziałem NIP odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

NIP wyglądał dobrze w poprzednich meczach i dwukrotnie przegrał na trzech mapach z żółto-czarnymi. Poprzednie spotkania między zespołami często kończyły się na korzyść Skandynawów. Uważamy, że w tej chwili „ninja” nie są gorsi od swoich odpowiedników i nawet z maxsterem w składzie mogą udowodnić swoją wyższość. Nasza prognoza to zwycięstwo NIP dla kursu 2.20 w Mostbet.

Komentarz 0