Complexity kontra FURIA. Prognoza meczu Elisa Masters

Complexity zmierzy się z FURIĄ 30 listopada. Na co stawiać w tej konfrontacji? Odpowiedź znajdziesz w naszej prognozie.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące złożoności vs FURIA

Complexity

Complexity zajmują piąte miejsce w światowych rankingach. Zespół przeplata zwycięstwa z porażkami i nie może odnaleźć stabilizacji, choć ostatnio gra wyłącznie z mocnymi przeciwnikami. Przypomnijmy, że jeszcze niedawno drużyna grała w BLAST Premier.

Amerykanie mają obecnie najwyższy wskaźnik zwycięstw na Overpass, gdzie odnieśli 89% zwycięstw. Prawdopodobne jest, że w nadchodzącej konfrontacji będą starali się zdobyć tę konkretną mapę swoim wyborem.

Complexity kontra FURIA

FURIJA

FURIA zajmuje obecnie 16. miejsce w światowych rankingach. Zespół w poprzednich dużych turniejach wyglądał raczej słabo i zazwyczaj nie udawało mu się dostać do play-offów, kończąc występ w fazie grupowej. Brazylijczycy ostatni raz grali na imprezie 2. poziomu PARI Please, gdzie dotarli do półfinału, ale przegrali z 9 Pandami z wynikiem 1:2.

Nawiasem mówiąc, obecnie „Furia” ma najwyższy współczynnik wygranych na mapie Vertigo, gdzie wynosi 71%. Najlepszym zawodnikiem według statystyk jest KSCERATO, który ma 1,18 KDR.

Złożoność a fakty FURIA

  • Łącznie ponad 21,5 rund - cztery z sześciu map z udziałem FURII poszły w sumie na więcej.

Przewidywanie sumy gier

Złożoność wygląda obecnie na silniejszą niż FURIA. Brazylijczycy pokazali wcześniej niestabilne wyniki nawet na etapie 2, podczas gdy Complexity walczyło z wieloma potężnymi przeciwnikami. Poprzednie spotkanie obu drużyn, które odbyło się w październiku, również zakończyło się na korzyść formalnego faworyta.

Prognoza - zwycięstwo Complexity za 1,55 w Mostbet.

Komentarz 0