ENCE kontra Astralis. Przewidywanie meczów IEM Dallas

ENCE 1 czerwca podejmie walkę z Astralis. Jaki zakład postawić na to wydarzenie? Dowiesz się o tym z przepowiedni.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu ENCE vs Astralis

ENCE

ENCE zajmuje 11. miejsce w światowych rankingach. Wcześniej zespół prezentował dalekie od najlepszych wyniki w dużych turniejach i zazwyczaj kończył swój występ w fazie grupowej, ale jak na razie prezentuje się całkiem nieźle na tej imprezie.

W pierwszym spotkaniu drużyna poradziła sobie z Complexity (16:7), a następnie okazała się lepsza od FaZe Clan z wynikiem 2:0. Anubis osiągnął swój szczyt w poprzednim spotkaniu z „fazami” „enz”, na których mają teraz 57% wskaźnik wygranych. Najbardziej stabilnym graczem w zestawieniu pozostaje NertZ, którego KPR wynosi 0,73.

ENCE kontra Astralis

Astralis

Astralis przyjechało na to wydarzenie w dobrych nastrojach i zdążyło przed nim dojść do optymalnej formy. Drużyna ma teraz za sobą długą serię sześciu zwycięstw w oficjalnych walkach i prawdopodobnie planuje dobry występ w mistrzostwach - co najmniej awans do półfinału.

Zwróćmy uwagę, że Duńczycy poradzili sobie z Liquidem (19:17), a także dosłownie pokonali Cloud9 z wynikiem 2:0, choć początkowo uważani byli za outsiderów. W konfrontacji z „chmurami” „gwiazdy” przegrały po osiem rund na każdej z map, a wszyscy gracze zakończyli walkę z pozytywnymi wskaźnikami.

ENCE vs Astralis Fakty

  • Pierwsza mapa: zwycięstwo Astralis - w czterech z pięciu meczów z ENCE Duńczycy wygrali na pierwszej mapie.

Przewidywanie sum meczowych

Naszym zdaniem Astralis może udowodnić swoją wyższość nad ENCE w tej konfrontacji. Duńczycy świetnie bawili się w ostatnich meczach iw poprzednim spotkaniu dosłownie pokonali Cloud9. Ponadto wszystkie ostatnie mecze z „Entami” zakończyli na swoją korzyść. Niewykluczone, że tym razem „gwiazdom” się uda.

Nasza prognoza - wygrana Astralis po kursie 1,85 u bukmachera Mostbet.

Wiele ostatnich meczów z udziałem Astralis odbyło się na trzech mapach. ENCE są całkiem zdolni do zdobycia jednej mapy, ale jest mało prawdopodobne, aby opanowali cały mecz. Zarówno Astralis, jak i ENCE mają w swoich zasobach mocne mapy, więc czekamy na bitwę na trzech mapach.

W bukmacherce obstawiamy łącznie ponad 2,5 karty po 1,85.

Komentarz 0