SAW vs OG. Prognoza meczu finałowego CCT Online

SAW zmierzy się z OG 3 sierpnia. Na co postawić w tej konfrontacji? Odpowiedź znajdziesz w naszej prognozie.

Nasze prognozy i analizy eksperckie dotyczące SAW vs OG

SAW

SAW zajmuje obecnie 28. miejsce w światowych rankingach. Drużyna stale występuje na scenie 2-go poziomu i nie wyróżnia się poważnymi postępami. Czasami demonstruje dobrą grę i oddaje serię zwycięstw w oficjalnych walkach, ale często przeplata sukcesy z porażkami.

Nie tak dawno Portugalczycy zostali pokonani w finale CCT North Europe przez Spirita (1:2), a już w ramach ThunderPick przegrali z Sinners wynikiem 0:2, podczas gdy w szczytowym momencie mapa Anubis, zajmująca zaledwie sześć rund. Z drugiej strony mają ponad 55% współczynnika wygranych na sześciu mapach jednocześnie.

SAW vs OG

OG

OG stawiają sobie wysokie cele na ten sezon iz pewnością chcą zdobyć przyczółek w pierwszej dziesiątce, ale na razie daleko im do czołówki i zajmują 25. miejsce w rankingu. Dodatkowo, po przetasowaniach w składzie, zespół w żaden sposób nie może odnaleźć swojej gry i wygląda raczej słabo na poziomie 1. poziomu.

Na ostatnim IEM Cologne „byki” nie zdołały przedostać się na główną scenę i zostały pokonane w decydujących meczach przez Vitality (0:2) i Natus Vincere (1:2). 

SAW vs OG Fakty

  • Łącznie ponad 2,5 - trzy z pięciu meczy z udziałem SAW odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Uważamy, że SAW ma duże szanse w tej konfrontacji. Portugalczyk wcześniej dobrze wyglądał na poziomie 2, a online może sprawiać duże problemy OG, który niedawno dokonał zmian w składzie i nie miał jeszcze czasu, aby się do nich przyzwyczaić. Ponadto na wielu mapach Portugalczycy mają wysoki wskaźnik wygranych.

Nasza prognoza - zwycięstwo SAW po kursie 2.40 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0