NIP a Complexity. Prognoza na mecz BLAST Premier

NIP zmierzy się z Complexity 13 lipca. Jaki jest najlepszy zakład w tym meczu? Poszukaj odpowiedzi w prognozie.

Nasze prognozy i analizy eksperckie dotyczące NIP a złożoności

NIP

NIP znajdują się na 13 miejscu światowego rankingu. Zespół pokazał bardzo niestabilne wyniki w sezonie. Na tle rywalek z I ligi prezentowała się przyzwoicie, ale jednocześnie zazwyczaj nie przechodziła przez fazę grupową na dużych turniejach.

Po dłuższej przerwie „ninja” wzięli udział w otwartych eliminacjach Gamers8, gdzie pokonali Hawks (16:9) i Eternal Fire (16:5), ale w finałowym spotkaniu zostali pokonani przez SAW z wynikiem 15:19. Na uwagę zasługuje brak zmian w składzie NIP.

NIP a Complexity

Complexity

Complexity zajmuje obecnie 22. miejsce w światowych rankingach. W drużynie zaszła znacząca zmiana, bo niecały miesiąc temu do zespołu dołączył EliGE, zastępując FaNg. Generalnie w takim zestawieniu zespół jest w stanie osiągać dobre wyniki, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że mniej lub bardziej dobrze pokazał się w ostatnich wydarzeniach.

Podkreślamy, że Amerykanie z Ameryki Północnej są nadal najbardziej pewni siebie na mapie Overpass, na której obecnie mają 50% współczynnik wygranych.

NIP a fakty dotyczące złożoności

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - ostatnie dwa mecze z czterech z udziałem Complexity odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

NIP pokazał wcześniej dalekie od stabilnych wyników, więc nie uważalibyśmy ich za zdecydowanych faworytów w tej konfrontacji. Złożoność dokonała dobrego przetasowania, zdobywając EliGE, z którym mogą równie dobrze pokazać się z najlepszej strony.

Nasza prognoza jest taka, że Complexity wygra za 2,70 w Mostbet.

Komentarz 0