Cloud9 kontra Heroic. Prognoza na mecz BLAST Premier

Cloud9 spotka się z Heroic 24 listopada w ramach jesiennego finału BLAST Premier. Na co postawić w tej konfrontacji? Poszukaj odpowiedzi poniżej.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu Cloud9 vs Heroic

Cloud9

Cloud9 zajmuje obecnie 11. pozycję w światowych rankingach. Zespół wygląda ostatnio całkiem organicznie. Najwyraźniej zmiany wprowadzone w kompozycji odświeżyły ją i teraz jest gotowa na podbój nowych wyżyn.

Jednak FaZe Clan jest dla „chmur” ścianą nie do pokonania. W innym przypadku przegrali z Fazami (1:2), a dosłownie w ostatnim spotkaniu na BLAST Premier przegrali z nimi ponownie z wynikiem 1:2, grając bezskutecznie w dogrywce na decydującej mapie.

Cloud9 kontra Heroic

Heroic

Heroic dokonało kilku zmian w składzie i nie zdecydowało jeszcze o ostatecznym składzie. Przypomnijmy, że w meczu otwarcia tych mistrzostw drużyna uległa Vitality wynikiem 0:2, ale w kolejnym meczu z Astralis świętowała zwycięstwo – 2:0.

W spotkaniu z rodakami „bohaterowie” zaliczyli niesamowity comeback na pierwszej mapie, a na Overpass pokonali swojego odpowiednika z wynikiem 16:13. Duńczycy wybrali Vertigo, gdzie obecnie mają dokładnie 75% współczynnika wygranych.

Cloud9 kontra bohaterskie fakty

  • Razem niecałe 2,5 mapy – ostatnie pięć meczów pomiędzy zespołami kończyło się wynikiem 2:0.

Przewidywanie sumy gier

Cloud9 jest obecnie w całkiem dobrej formie, a ostatnio dwukrotnie przegrał z tym samym przeciwnikiem, a mianowicie FaZe Clanem. Heroic przegrał ostatnie dwa z trzech meczów wynikiem 0:2. „Chmury” wyglądają bardziej dynamicznie w grze, a także potężniej w strzelaniu, dlatego sugerujemy stawianie na ich sukces z handicapem na kartach.

Prognoza - zwycięstwo Cloud9 z handicapem (-1,5) na mapach za 2,40 w Mostbet.

Komentarz 0