Complexity a MOUZ. Prognoza dla meczu IEM Katowice

Complexity zmierzy się z MOUZ 6 lutego na turnieju IEM Katowice. Czy warto stawiać na sukces „myszek”?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące złożoności vs. MOUZ

Complexity

Complexity zajmuje 19 miejsce w światowym rankingu. Wielu spodziewało się, że drużyna zostanie wyeliminowana na bardzo wczesnym etapie turnieju, ale udało jej się przejść przez rundę wstępną. Przypomnijmy, że w jednym z decydujących dla siebie meczów rozprawiła się z ENCE (2:1). To prawda, że w ostatniej konfrontacji z Heroic Amerykanie nadal zostali pokonani z wynikiem 1:2.

W tym samym czasie mieli do czynienia z Duńczykami na Vertigo, a na ostatnim Overpassie zajęli zaledwie osiem rund. Warto zauważyć, że we wszystkich spotkaniach drużyna stara się wybierać różne karty. Tak więc wcześniej wybrał Inferno, Overpass, a nawet Anubisa.

Complexity a MOUZ

MOUZ

MOUZ wygląda obecnie bardzo dobrze. Oczywiście ostatnie mecze drużyna nie zagrała najlepiej, ale grała bardzo pewnie. Przypomnijmy, że w poprzednim meczu z OG drużyna przegrała wynikiem 1:2, podczas gdy w decydującym momencie Mirage miał wygodną przewagę, ale nie potrafił doprowadzić sprawy do zwycięskiego końca.

Teraz myszy wyglądają dobrze na mapach Ancient i Mirage, gdzie mają ponad 65% wskaźnik wygranych. Niewykluczone, że w nadchodzącej konfrontacji będą starali się obrać jednego z nich jako swój szczyt.

Złożoność a fakty MOUZ

  • Łącznie ponad 2,5 mapy: cztery poprzednie mecze z udziałem MOUZ odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Złożoność pokazała dobrą grę w poprzednich meczach, a nawet udało jej się zdobyć mapę przeciwko Heroic. MOUZ w ciągu ostatnich trzech miesięcy rozegrali tylko jeden oficjalny mecz z OG, w którym zostali pokonani. Uważamy, że nawet jeśli „myszy” odniosą zwycięstwo, zrobią to na trzech mapach. Według naszych przewidywań Complexity wygra z handicapem (+1,5) na mapach za 1,60 w Mostbet.

Komentarz 0