Complexity kontra G2. Prognoza na mecz ESL Pro League

Complexity zmierzy się z G2 Esports 24 września. Jaki jest najlepszy wybór w tej konfrontacji? Poszukaj odpowiedzi poniżej.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące złożoności w porównaniu z G2

Złożoność

Complexity zajmują 25. miejsce w światowych rankingach. Zespół notuje w ostatnim czasie doskonałe wyniki i ma passę ośmiu zwycięstw w oficjalnych meczach. Wcześniej w tych mistrzostwach Amerykanie poradzili sobie z 9INE (2:1), a potem z wynikiem 2:0 udowodnili swoją wyższość nad Cloud9.

Podkreślmy, że w drugim meczu nie doświadczyli żadnych specjalnych problemów, a na wybranym przez przeciwnika, mapie Starożytnych, przegrali zaledwie sześć rund. Nawiasem mówiąc, teraz zespół czuje się najbardziej pewnie na Anubisie, gdzie wskaźnik zwycięstw wynosi 100%.

Complexity kontra G2

G2

G2 Esports uznawane są za jedną z najlepszych drużyn na świecie i zajmują trzecie miejsce w światowych rankingach. Zespół pokazywał mierne wyniki na ostatnich dużych turniejach i ogólnie prezentował się bardzo niestabilnie, więc musi dobrze spisać się na tych mistrzostwach, aby utrzymać się w pierwszej trójce.

G2 wcześniej pokonało Lynn Vision (2:0), a następnie pokonało Virtus.pro z wynikiem 2:1. Uważają Starożytną i Inferno za swoje najsilniejsze karty, na których mają odpowiednio 75% i 64% współczynnika wygranych.

Złożoność a fakty G2

  • Łącznie ponad 2,5 mapy – cztery z pięciu meczów z udziałem G2 odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sumy gier

Zespół Complexity jest obecnie w najlepszej formie od długiego czasu. Zespół ma na swoim koncie długą serię zwycięstw w oficjalnych meczach i dobrze radzi sobie w tych mistrzostwach. G2 Esports rozdawało co najmniej jedną mapę podczas większości poprzednich spotkań, więc Amerykanie również będą mieli okazję wybrać swoją.

Prognoza - zwycięstwo Complexity z handicapem (+1,5) na kartach za 1,85 w Mostbet.

Komentarz 0