Detroit kontra Denver. Prognoza meczu NBA

Detroit przegrało w poprzednim meczu sezonu zasadniczego NBA z Toronto. Czy Pistons uda się odnieść sukces w spotkaniu z Denver 21 listopada i jakie zakłady powinni wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Detroit vs Denver

Detroit

Detroit przegrało 11 ostatnich meczów. 20 listopada drużyna Monty'ego Williamsa poniosła miażdżącą porażkę na wyjeździe z Toronto z wynikiem 113:142. Najbardziej produktywnym zawodnikiem przegranych był Stanley Umude, który zdobył 19 punktów. Cade Cunningham zdobył 18 punktów.

Pistons (dwa zwycięstwa i 12 porażek) zajmują ostatnie miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. Ogólnie rzecz biorąc, Detroit przygotuje się do nadchodzącego meczu bez większych strat.

Denver

Denver wygrało jeden ostatni mecz z trzech. 20 listopada drużyna Mike'a Malone'a poniosła porażkę na wyjeździe z Cleveland z wynikiem 109:121. Najbardziej produktywnym zawodnikiem przegranych był Michael Porter, który zdobył 21 punktów. Nikola Jokić zanotował double-double (18 punktów, 10 zbiórek, 7 asyst).

Aktualny mistrz (dziewięć zwycięstw i cztery porażki) zajmuje trzecie miejsce na Zachodzie. Piątka głównego zawodnika Jamala Murraya nie może wyleczyć kontuzji.

Detroit kontra Denver

Fakty na temat meczu Detroit vs Denver

  • „Detroit” nie wygra pierwszej kwarty – w pięciu z sześciu ostatnich meczów Pistons ten zakład został rozegrany;
  • Łączna liczba punktów Detroit powyżej 108,5 – Pistons średnio 109,6 punktów na mecz.

Przewidywanie sumy gier

Analitycy bukmacherzy uważają Denver za niekwestionowanego faworyta nadchodzącego meczu. Warto się z nimi zgodzić. Detroit nie jest przeciwnikiem, którego należy się bać. Zespół z Kolorado odniesie przekonujące zwycięstwo nad jednym z głównych outsiderów mistrzostw.

Nasz typ to zwycięstwo Denver z handicapem (-7,5) punktów, biorąc pod uwagę dogrywkę na poziomie 1,83 w Mostbet.

Denver podchodzi do nadchodzącego meczu bez większych strat. Mając bojowy skład, Nuggets będą musieli dobrze załadować kosz przeciwnika. Zespół Centennial State notuje średnio 114,1 punktów, 44,5 zbiórek, 29 asyst i 6,2 przechwytów na mecz przy 49,3% celności. 

Przewidujemy, że indywidualny wynik Denver wyniesie ponad 113,5 punktu, po uwzględnieniu dogrywki wynoszącej 1,80.

Denver lubi rozpoczynać mecze pewnie i agresywnie. Wszystko zmierza do tego, że koszykarze Nuggets już od pierwszych minut będą starali się pokazać swoim przeciwnikom, że są zdeterminowani jedynie na zwycięstwo.

Nasz typ to zwycięstwo Denver w pierwszej połowie meczu po 1,47.

Komentarz 0