Dallas kontra Sacramento. Prognoza meczu NBA

20 listopada Dallas spróbuje pokonać Denver, ale aby tego dokonać, musi pokonać Sacramento. Czy Mavericks to potrafią? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Dallas vs Sacramento

Dallas

Mavericks nie zachwycali wynikami w ostatnich meczach. Przegrali z Nowym Orleanem i Milwaukee. To prawda, że pomiędzy tymi niepowodzeniami nastąpiło zwycięstwo nad Waszyngtonem (130:117).

Dzięki temu drużyna Jasona Kidda utrzymała czwarte miejsce na Zachodzie. Mają na swoim koncie dziewięć zwycięstw. Denver ma na swoim koncie tyle samo wygranych meczów, ale Dallas ustępuje tej drużynie pod względem dodatkowych wskaźników.

Sacramento

„Królowie” ponownie przyjęli Foxa do składu i gra zespołu natychmiast uległa poprawie. Zespół z Kalifornii zaliczył imponującą passę pięciu zwycięstw z rzędu. Dzięki temu Sacramento zajmuje piąte miejsce w swojej konferencji.

Kings swój ostatni mecz wyjazdowy rozegrali z San Antonio i zwyciężyli z wynikiem 129:120. Również wcześniej udało im się pokonać Lakers (125:110).

Dallas kontra Sacramento

Fakty na temat meczu Dallas - Sacramento

  • Dallas łącznie uzyskało ponad 122,5 punktów - w 3 z 4 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli ponad 122 punkty;
  • Całkowita liczba zbiórek Sabonisa wynosi ponad 12,5, a Domantas notuje w tym sezonie średnio 12,9 zbiórek.

Przewidywanie sumy gier

Mavericks wracają do domu, gdzie mają wszelkie szanse, aby w końcu zwyciężyć. Zespół nie ma żadnych strat, więc spodziewamy się dobrego meczu z Dallas. Wierzymy, że wsparcie trybun pomoże gospodarzom i zatrzymają Sacramento. 

Nasz typ to zwycięstwo „Dallas”, biorąc pod uwagę dogrywkę na 1,92 w Mostbet.

Ocena 248,5 pkt. oceniamy jako zbyt wysoką. Mimo że zespoły spisują się znakomicie, to raczej nie będą w stanie pokazać takiego meczu.

Prognoza: łącznie niecałe 248,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,69.

Sabonis zwiększył swoje szanse i w trzech ostatnich meczach zdobył ponad 20 punktów. Jest prawdopodobne, że Litwin zagra na swoim poziomie.

Typ: Domantas Sabonis powyżej 20,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,85.

Komentarz 0