Atlanta kontra Detroit. Prognoza na mecz NBA

22 marca Atlanta spróbuje pokonać u siebie Detroit. Czy totemy Quincy'ego Snydera odniosą sukces? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Atlanta vs Detroit

Atlanta

Pomimo pewnych problemów, Atlanta nadal utrzymuje swoją pozycję w strefie play-off. Jednak drużyna, która twierdzi, że awansuje do meczów pucharowych, nie powinna pozwolić sobie na niewypał z San Antonio (118:126). Porażka ze Spurs była trzecią porażką Hawks w ostatnich czterech walkach. Jeśli tak dalej pójdzie, Jastrzębie stracą wszelkie szanse na kontynuację walki.

Atlanta swoje ostatnie zwycięstwo odniosła cztery dni temu, pokonując u siebie Golden State (127:119). Była to jednak jedyna pozytywna walka jastrzębi w ostatnim czasie.

Detroit

Detroit już dawno pożegnało się z play-offami. Podopieczni Dwayne'a Caseya nie mają szans na kontynuowanie walki. Nie wpłynęło to jednak na grę Pistons. Pistons wciąż przegrywają.

W ostatnich walkach np. drużyna z Michigan przegrała z Waszyngtonem (97:117), Denver (100:119) i Miami (100:112). Całą sytuację pogarszają kontuzje czołowych zawodników. Przede wszystkim w Detroit brakuje Bojana Bogdanowicza i Jaylena Durena.

Atlanta kontra Detroit

Atlanta vs Detroit fakty

  • Suma Atlanty poniżej 125,5 punktu - W 3 z ostatnich 4 meczów Hawks nie zdobyli więcej niż 125 punktów;
  • Suma punktów Hayesa poniżej 13,5 - Killian ma średnio 9,9 punktu na wyjeździe.

Przewidywanie sum meczowych

Nie spodziewaj się po tym spotkaniu wysokich wyników. Detroit nie imponuje ostatnio spektakularnymi występami. W poprzednich czterech meczach drużyna z Michigan nie zdobyła więcej niż 100 punktów. Biorąc to pod uwagę, ocena 238,5 pkt wydaje się zbyt wysoka.

Nasza prognoza - suma poniżej 238,5 punktu przy kursie 1,86 w Mostbet.

Bez względu na to, jak spisują się „tłoki”, nie powinny przegrać z dużą różnicą punktów. Atlanta przeżywa obecnie głęboki kryzys. Jest mało prawdopodobne, że Jastrzębie rozerwą gości z „miasta motorów”.

Druga prognoza to Detroit z handicapem (+15,5) punktów na 1,68.

Komentarz 0