Waszyngton kontra Atlanta. Prognoza meczu NBA

Trzy dni temu Atlanta przerwała passę porażek. Czy Hawks zdołają odnieść kolejne zwycięstwo? Zakłady i prognozy odpowiedzą na to pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Waszyngton vs Atlanta

Waszyngton

Sytuacja w Waszyngtonie jest zła. Pomimo pewnych zmian w składzie „czarodzieje” nie mogą pokazać udanego meczu. W sezonie przegrali 13 z 15 meczów i zajmują przedostatnie miejsce w Konferencji Wschodniej.

Jednak stołeczna drużyna nie zawsze wygląda beznadziejnie. Na przykład w dwóch ostatnich meczach „czarodzieje” przegrali z Charlotte i Milwaukee różnicą trzech punktów.

Atlanta

W poprzednim meczu Hawks stoczyli strzelaninę z Brooklynem. Końcowy gwizdek przypieczętował zwycięstwo Atlanty wynikiem 147:145. Najlepszym zawodnikiem Hawks okazał się Trae Young, któremu udało się zdobyć 43 punkty.

W tym sezonie Atlanta radzi sobie znacznie lepiej niż Waszyngton. Na chwilę obecną Hawks wygrali 7 z 14 meczów, co daje im dziewiąte miejsce w tabeli Wschodu.

Waszyngton kontra Atlanta

Fakty dotyczące meczu Waszyngton vs Atlanta

  • Łączny wynik Waszyngtonu powyżej 121,5 punktów - w 2 z 3 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli więcej niż 121 punktów;
  • Łączna liczba zbiórek Younga wynosi mniej niż 3,5, a Trae notuje w tym sezonie średnio 2,6 zbiórki.

Przewidywanie sumy gier

Sugerujemy podjęcie ryzyka i zwrócenie uwagi na Waszyngton. Niewykluczone, że „czarodzieje” przerwają swoją passę niepowodzeń, gdyż w ostatnich meczach zagrali dobrze. Tym razem szczęście powinno się do nich uśmiechnąć. Ponadto Wizards będą mieli wsparcie publiczności. Być może dzisiaj dopisze im szczęście.

Nasz typ to zwycięstwo Waszyngtonu, biorąc pod uwagę dogrywkę na 3,92 w Mostbet.

Ostatnie mecze tych drużyn były produktywne. Zarówno Waszyngton, jak i Atlanta zdobyły ponad 128 punktów. Jest prawdopodobne, że bezpośrednie spotkanie zakończy się sukcesem.

Prognoza: łącznie ponad 244,5 pkt. W Mostbecie taki zakład można postawić za 1,64

. W dwóch ostatnich meczach Young zdobył blisko 40 punktów. Najprawdopodobniej Trae w spotkaniu z Waszyngtonem zdobędzie co najmniej 27 punktów.

Prognoza: Trae Young powyżej 26,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,89.

Komentarz 0