Detroit kontra Filadelfia. Prognoza na mecz NBA

Dwa tygodnie temu Filadelfia u siebie nie pozostawiała żadnych szans Detroit. Czy Pistons będą w stanie lepiej zaprezentować się w meczu, który odbędzie się 8 stycznia? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Detroit z Filadelfią

Detroit

Detroit swój ostatni mecz u siebie rozegrało pod koniec 2022 roku. Wówczas podopieczne Duane'a Caseya spotkały się z Orlando i pokonały "magików" z wynikiem 121:101. Potem Pistons zagrali wyjazdową trasę koncertową, która nie wypadła im najgorzej.

Detroit wygrało 2 z 5 meczów wyjazdowych. Ekipie z „miasta motorów” udało się pokonać „Minnesotę” (116:104) i „Golden State” (122:109). Nie wpłynęło to jednak na pozycje turniejowe „Tłoków”. Pistons wciąż są ostatni na Wschodzie.

Filadelfia

Philadelphia nadal gra bez Joela Embiida. PJ Tucker działał na swoim miejscu, ale i on otrzymał obrażenia. Kontuzje tych graczy dodały trenerowi Sixers bólu głowy. Jest prawdopodobne, że będzie zmuszony użyć Montrez Harrell jako centrum.

W ostatnim meczu Filadelfia przegrała. Drużyna z Pensylwanii nie mogła niczemu przeciwstawić się Chicago. Pomimo 26 punktów Tyrese'a Maxeya i 22 punktów Tobiasa Harrisa, Sixers przegrali 112:126.

Detroit kontra Filadelfia

Fakty z Detroit vs Filadelfia

  • Detroit łącznie ponad 111,5 punktów - Michigan ma ponad 111 punktów w 3 z ostatnich 4 meczów u siebie;
  • Łączna liczba zbiórek Bogdanowicza poniżej 3,5 - Boyan ma średnio 2,9 zbiórki u siebie.

Przewidywanie sum meczowych

Detroit ma dość własnych problemów. W Pistons brakuje Marvina Bagleya i Isaiaha Liversa. Szczególnie będzie im brakować pierwszego, który dobrze spisał się w obronie. Biorąc to pod uwagę, wierzymy, że goście będą w stanie osiągnąć zamierzony efekt. Jest prawdopodobne, że Filadelfia odbierze zwycięstwo Detroit.

Nasza prognoza - "Filadelfia" z handicapem (-4) punktów przy kursie 1.78 u bukmachera Mostbet.

Obie drużyny całkiem nieźle radzą sobie w ataku. Na przykład Detroit zdobyło co najmniej 121 punktów w 3 z ostatnich 4 meczów u siebie. Niewykluczone, że spotkanie z „Filadelfią” odbędzie się konno.

Druga prognoza to suma powyżej 226,5 pkt za 1,70.

Komentarz 0