Miami kontra Waszyngton. Prognoza meczu NBA

Miami przegrało w poprzednim meczu sezonu zasadniczego NBA. Czy Heat zdołają odnieść sukces w spotkaniu z Waszyngtonem 4 listopada i jakie zakłady powinni wybrać?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Miami vs Waszyngton

Miami

Miami odniosło tylko jedno zwycięstwo w pięciu meczach nowego sezonu. W ostatnim meczu rozegranym 2 listopada Heat przegrali z Brooklynem 105:109. Najbardziej produktywnym zawodnikiem dla przegranych był Tyler Hero, który zdobył 30 punktów. Edris Adebayo zanotował double-double (21 punktów, 14 zbiórek i trzy asysty).

Zespół z Florydy w sezonie 2022/23 zajął siódme miejsce w tabeli Konferencji Wschodniej. W fazie play-off pokonali Milwaukee (4-1), następnie Nowy Jork (4-2), Boston (4-3), a w finale przegrali z Denver (1-4).

Waszyngton

Na początku mistrzostw Waszyngton wygrał tylko jeden mecz z czterech. W ostatnim, 2 listopada Wizards przegrali z Atlantą 121:130. Najbardziej produktywnym zawodnikiem przegranych był Kyle Kuzma, który zdobył 25 punktów. Deni Avdija zdobyła 22 punkty. Zespół ze stolicy USA w zeszłym sezonie zajął 12. miejsce na Wschodzie.

Miami kontra Waszyngton

Fakty dotyczące meczu Miami vs Waszyngton

  • „Waszyngton” nie wygra pierwszej kwarty – w trzech z czterech meczów Wizards ten zakład został uznany;
  • Łączna liczba punktów Waszyngtonu powyżej 109,5 – Wizards zdobywają średnio 113,1 punktów na mecz.

Przewidywanie sumy gier

Analitycy bukmacherzy uważają Miami za niekwestionowanego faworyta nadchodzącego meczu. Warto się z nimi zgodzić. Waszyngton nie poprawił się zbytnio poza sezonem. Wizards czeka ten sam, nie do pozazdroszczenia los, w obecnych mistrzostwach. Koszykarze Heat będą musieli pewnie zwyciężyć na swoim boisku.

Nasz typ to zwycięstwo Miami z handicapem (-8,5) punktów, biorąc pod uwagę dogrywkę na poziomie 1,73 w Mostbet.

Miami podchodzi do nadchodzącego meczu bez większych strat. Przy pełnym składzie Heat będą musieli dobrze załadować kosz przeciwnika. Zespół Erika Spoelstry w zeszłym sezonie zanotował bilans 44-38 (27-14 u siebie), zdobywał 109,8 punktów na mecz i popełniał 18,5 fauli.

Nasz typ to indywidualny wynik Miami na poziomie ponad 115,5 punktu, wliczając dogrywkę na poziomie 1,73.

Miami lubi rozpoczynać mecze u siebie pewnie i agresywnie. Wszystko zmierza do tego, że „Hit” już od pierwszych minut pokaże, kto rządzi na parkiecie Kaseyya Center. Co więcej, moi drodzy fani będą popychać swoich faworytów do przodu.

Nasz typ to zwycięstwo Miami w pierwszej połowie meczu w 1.33.

Komentarz 0