Portland kontra Denver. Prognoza na mecz NBA

Denver przegrało trzy ostatnie mecze sezonu zasadniczego NBA. Czy Nuggets będą w stanie przerwać passę porażek 9 grudnia przeciwko Blazers i jakie zakłady powinni wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Portland z Denver

Portland

Portland wygrał dwa ostatnie mecze, pokonując Utah na wyjeździe (116:111) i Indianę na parkiecie (116:100). Blazers zajmują ósme miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej z bilansem 13 zwycięstw i 11 porażek.

20-letni Keon Johnson nie zagra z powodu kontuzji. Wątpliwy udział w spotkaniu startowej piątki zawodnika Josha Harta.

Denver

Denver przegrało trzy ostatnie mecze. Nuggets przegrali na drodze do Atlanty (109:117), Nowego Orleanu (106:121), a także na swoim parkiecie do Dallas. Zespół z Kolorado, który ma na swoim koncie 14 zwycięstw i 10 porażek, zajmuje czwarte miejsce na Zachodzie.

Denver poniosło kilka ofiar, w tym strzelca Kentaviusa Caldwella-Pope'a i małego napastnika Michaela Portera. Zdrowy i chętny do walki lider zespołu w punktach, zbiórkach i asystach Nikola Jokic.

Portland kontra Denver

Fakty Portland vs Denver

  • Suma punktów Lillarda powyżej 22,5 - Lillard miał średnio 25,8 punktów na mecz;
  • Suma punktów Jokica powyżej 21,5 — średnia Jokica wynosząca 23 punkty na mecz.

Przewidywanie sum meczowych

Portland ma średnio 114 punktów w meczach u siebie, Denver 113. W bezpośrednim spotkaniu obecnego sezonu przekroczono granicę 240 punktów. Wszystko wskazuje na to, że nadchodząca gra powinna przebiegać według podobnego scenariusza. Co więcej, liderzy obu drużyn są zdrowi i chętni do walki.

Nasza prognoza to ponad 223,5 punktu w tym dogrywka za 1,70 w Mostbet.

Denver, po serii nieudanych meczy, czas znowu zacząć zdobywać punkty. Ogólnie rzecz biorąc, Nuggets zbliżają się do pojedynku z Portland z oddziałem bojowym. W październiku Denver przegrał już na wyjeździe z Blazers. Czas się odwdzięczyć. Jokic i spółka muszą pokonać przeciwnika w zaciekłej walce.

Nasza prognoza jest taka, że wygra Denver.1,88.

Komentarz 0