Cub Swanson kontra Hakim Doudou. Zapowiedź walki

Zawodnik mieszanych sztuk walki wagi piórkowej Cub Swanson zmierzy się z Hakimem Dodu na turnieju Ultimate Fighting Championship. Czy Amerykaninowi uda się pokonać Kanadyjczyka w walce UFC on ESPN 51 w Las Vegas 13 sierpnia i jakie zakłady powinien wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące walki Cub Swanson z Hakimem Doudou

Cub Swanson

Cub Swanson jest właścicielem największej liczby nagród i bonusów przyznawanych na podstawie walk. W szczególności jego walka dziesięć razy została nagrodzona tytułem „Walki nocy”. 39-letni Amerykanin ma na swoim koncie 28 zwycięstw (dziesięć przez nokaut, 11 przez decyzję, siedem przez poddanie) i 13 porażek.

Zabójca w ostatniej walce w październiku 2022 roku został pokonany przez swojego rodaka Jonathana Martineza (przez techniczny nokaut). Jednak wcześniej pokonał innego Amerykanina Darrena Elkinsa (nokaut techniczny). Swanson posiada czarny pas w brazylijskim jiu-jitsu. 

Cub Swanson kontra Hakim Doudou

Hakima Doudou

Hakim Doudu trenował boks tajski. W 2014 roku został mistrzem Światowej Rady Muaythai. Przed dołączeniem do Dany White brał udział w World Series of Fighting. W ostatniej walce we wrześniu 2022 roku Kanadyjczyk przegrał z Amerykaninem Julianem Erosem (jednogłośna decyzja).

Jednak wcześniej pokonał Michaela Trizano z USA. 32-letni zawodnik ma na swoim koncie 13 zwycięstw (siedem przez nokaut, sześć przez decyzję) i trzy porażki.

Cub Swanson vs Hakim Doudou fakty

  • Doudou wygrywa przez nokaut - Dowd ma siedem zwycięstw przez nokaut.

Prognoza walki

Analitycy biur bukmacherskich uważają Dowdę za zdecydowanego faworyta nadchodzącej walki. Warto się z nimi zgodzić. Kariera Swansona dobiega końca. Widać, że Amerykaninowi jest już dość trudno walczyć z młodszymi przeciwnikami. Kanadyjczyk nigeryjskiego pochodzenia jest dziś w stanie odnieść zwycięstwo.

Nasza prognoza to wygrana Doudou po kursie 1.45 w Mostbet.

Komentarz 0