ForZe kontra Movistar Riders. Prognoza na mecz ESL Challenger

forZe zmierzy się z Movistar Riders 7 listopada. Na co postawić w tej walce? O tym dowiecie się z naszej prognozy.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu forZe vs Movistar Riders

forZe

forZe zajmuje obecnie 38. pozycję w światowych rankingach. Zespół nie pokazywał ostatnio najlepszych wyników i często przegrywał. Przypomnijmy, że w trzech poprzednich meczach z czterech również nie powiodła się i poradziła sobie jedynie z PGE Turowem (2:0), ale w kolejnym meczu z EYEBALLERS przegrała z wynikiem 1:2.

Warto zauważyć, że najlepszą mapą Rosjan jest Nuke, na której mają 77% współczynnika zwycięstw, ale na wielu innych mapach osiągnęli nie więcej niż 50% zwycięstw. 

ForZe kontra Movistar Riders

Movistar Riders

Movistar Riders obecnie aktywnie poszukują piątego gracza, który dołączy do składu. Zespół zajmuje 21. miejsce w światowych rankingach i notuje całkiem niezłe wyniki na poziomie 2 ligi. Jednak ostatnio zespół przeplatał udane mecze z porażkami i nie potrafił znaleźć stabilizacji.

Jeszcze niedawno na jednym z turniejów „jeźdźcy” przegrali z Monte (0:2), ale w konfrontacji z inną ukraińską drużyną, czyli IKLA, świętowali sukces wynikiem 2:1.

Fakty dotyczące zawodników ForZe i Movistar Riders

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - trzy z czterech meczów z udziałem forZe odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sumy gier

forZe nie jest obecnie w najlepszej formie, ale większość poprzednich bezpośrednich meczów z Movistar Riders kończyła się na ich korzyść. Poza tym „jeźdźcy” nie mają obecnie stałego piątego zawodnika w składzie i w ostatnim czasie przeplatają się z udanymi meczami i porażkami. Na tej podstawie sugerujemy typowanie na formalnego faworyta.

Prognoza - zwycięstwo forZе za 1,70 w Mostbet.

Komentarz 0