Movistar Riders kontra SAW. Elisa Invitational Przewidywanie upadku

Prognozy i zakłady na Movistar Riders vs SAW, statystyki, kursy. Movistar Riders zmierzą się z SAW podczas Elisa Invitational Fall. Jak zakończy się ta walka?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Movistar Riders vs SAW

Movistar Riders

Movistar Riders są na 23. pozycji w światowych rankingach, ale z czasem, a mianowicie po długich wakacjach, zaczęli pokazywać fatalne wyniki. W ramach ESL Challenger Rotterdam, który odbył się około tydzień temu, Hiszpanie przegrali z MOUZ (8:16) i Eternal Fire z wynikiem 0:2.

Efektem nieudanych wyników była zmiana składu. Do tej pory był tylko jeden zamiennik - skład opuścił DeathZz, a jego miejsce zajął sausol. Jednak drużynie nie udało się jeszcze przeprowadzić ani jednego oficjalnego meczu w zaktualizowanym składzie.

Movistar Riders kontra SAW

SAW

SAW zajmują 48. miejsce w światowych rankingach i zazwyczaj grają wyłącznie na 2 i 3 poziomie. Drużyna miała w zeszłym miesiącu zły okres, w którym przegrywała mecz za meczem. Teraz zespół zebrał się w sobie i osiągnął najlepszą formę, więc świętowali sukces w pięciu z sześciu walk.

Zauważ, że Portugalczycy przegrali tylko 1WIN (0:2), a już w kolejnej konfrontacji z Endpoint świętowali sukces z wynikiem 2:0. Obecnie na wielu mapach SAW mają dobry procent wygranych. Najlepsze w ich wykonaniu są Dust2 i Ancient.

Movistar Riders kontra SAW Fakty

  • Łącznie ponad 2,5 mapy: trzy mecze na cztery między drużynami odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum w grze

Uważamy, że SAW w nadchodzącej walce ma duże szanse na sukces. Portugalczycy są w optymalnej formie i odnieśli zwycięstwa w większości poprzednich spotkań, podczas gdy Movistar Riders wcześniej przegrywali mecz po meczu. Co więcej, Hiszpanie dokonali zmiany w składzie i nie stoczyli jeszcze ani jednej oficjalnej walki w nowym składzie. Stawiamy na zwycięstwo SAW za 2,15 w Mostbet.

Komentarz 0