Vitality kontra Movistar Riders. Prognoza na mecz ESL Pro League

3 września w ramach EPL odbędzie się pojedynek pomiędzy Vitality i Movistar Riders. Czy powinienem stawiać na sukces faworyta? Szukaj odpowiedzi w przewidywaniach.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące rywalizacji Vitality vs Movistar Riders

Vitality

Vitality to obecnie najlepsza drużyna na świecie i numer jeden w światowych rankingach. Zespół jest obecnie w świetnej formie i w oficjalnych walkach ma na swoim koncie serię sześciu zwycięstw, przy czym w dwóch ostatnich przypadkach świętował sukces z wynikiem 2:0.

Podkreślamy, że w ramach tych mistrzostw Vitality poradziła sobie z ORKS-ami i NIP-em i w żadnym z przypadków nie doświadczyła problemów. Nawiasem mówiąc, zespół ma ponad 55% współczynnika zwycięstw na pięciu mapach jednocześnie, co jest doskonałym wskaźnikiem.

Vitality kontra Movistar Riders

Jeźdźcy Movistaru

Zawodnicy Movistar występują wyłącznie na scenie drugiego poziomu i tylko okazjonalnie docierają na najwyższy poziom. Jednak na dużych turniejach zespół z reguły wykazuje słabe wyniki i kończy swoje występy na fazie grupowej. 

Niemniej jednak na tej imprezie zespół pokazał się z jak najlepszej strony, bo poradził sobie już z FURIĄ (2:0) i GamerLegionem (2:0). W przeciwieństwie do swoich odpowiedników, MR nie ma więcej niż 50% współczynnika zwycięstw na żadnej z map.

Fakty dotyczące witalności i zawodników Movistar

  • Razem poniżej 2,5 map - dwa poprzednie mecze z Vitality odbyły się na dwóch mapach.

Przewidywanie sumy gier

Oczywiście w tej walce spodziewamy się zwycięstwa Vitality, gdyż mają one wyraźnie przewagę nad przeciwnikiem w tej klasie. Jednak bukmacherzy oferują kursy, które są zbyt kuszące, aby zawodnicy Movistar mogli wygrać. Biorąc pod uwagę, że „jeźdźcy” pokonali już w tym turnieju dobre drużyny, raczej nie przegrają po porażce.

Nasza prognoza - Movistar Riders wygrywają z handicapem (+12,5) w rundach po kursie 1,80 u bukmachera Mostbet .

Komentarz 0