forZe kontra Young Ninjas. Prognoza na mecz CCT West Europe

ForZe vs. Young Ninjas odbędzie się w ramach CCT West Europe. Kto będzie silniejszy?

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące forZe vs Young Ninjas

forZe

forZe zajmuje 27. miejsce w światowych rankingach, ale z pewnością stawia sobie za cel dotarcie do pierwszej piętnastki w tym roku. Ostatnio zespół demonstrował dobrą grę na etapie 2. poziomu i odniósł serię trzech zwycięstw. Przypomnijmy, że poradziła sobie z ECSTATIC (2:1), Illuminarem (2:0), a także udowodniła swoją przewagę nad 500 z wynikiem 2:1.

Podkreślamy, że Rosjanie najczęściej wybierają Nuke i Overpass, na których mają dokładnie 67% winrate. Na uwagę zasługuje fakt, że wszyscy zawodnicy w składzie posiadają więcej niż jeden KDR, co jest rzadkością we współczesnych realiach na tym poziomie.

forZe kontra Young Ninjas

Young Ninjas

Young Ninjas zajmuje 81. miejsce w światowych rankingach. Drużyna przez długi czas nie potrafiła wyjść na serię zwycięstw, ale teraz zaczęła pokazywać przyzwoite wyniki. Tak więc w czterech poprzednich spotkaniach świętowała sukces. Drużyna poradziła sobie z Into The Breach (2:1), EYEBALLERS (2:1) i udowodniła swoją wyższość nad Apeksem 2:0.

Jedną z najsilniejszych map, jakie mają obecnie Szwedzi, jest Mirage, na której wskaźnik wygranych wynosi 67%. Niewykluczone, że wezmą to za swój szczyt w nadchodzącej konfrontacji. Warto też wspomnieć, że Skandynawowie nie rozegrali jeszcze ani jednego oficjalnego meczu na nowym Anubisie.

ForZe vs Young Ninjas Fakty

  • Łącznie ponad 2,5 mapy: trzy z czterech meczy z forZe odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Przez dwa tygodnie Młodzi Ninja wykazywali doskonałe wyniki i to nie przypadek, że odnieśli serię zwycięstw. To całkiem logiczne, że forZe jest faworytem tej konfrontacji, jednak nie sądzimy, aby Rosjanie byli teraz w stanie rozprawić się z przeciwnikiem na sucho. Poza tym rzadko wygrywali wcześniej 2:0. Nasza prognoza - Young Ninjas wygrywa z handicapem (+1,5) na mapach po 1,60 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0