Team Spirit kontra LGD. Prognoza na mecz międzynarodowy

W ramach finałów górnej drabinki 29 października odbędzie się pojedynek pomiędzy Team Spirit a LGD Gaming. Na co postawić w tej konfrontacji? O tym dowiecie się z naszej prognozy.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące Team Spirit vs LGD

Spirit

Spirit radzi sobie bardzo dobrze w tych mistrzostwach i nadal postępuje bez błędów. Zespół świętował sukces w absolutnie wszystkich meczach i w większości przypadków wygrywał z wynikiem 2:0. Należy pamiętać, że „smoki” oddały jedną mapę dopiero w dwóch finałowych spotkaniach z Virtus.pro i Liquid.

Ostatnie spotkanie z „płynami” okazało się niesamowicie zacięte, ale na ostatniej mapie „duchy” zebrały się w sobie i po 30. minucie nie popełniły już żadnych poważnych błędów w kluczowych walkach, dzięki czemu doprowadzili serię do wyrównania zwycięstwo. Nawiasem mówiąc, na dwóch mapach Spirit skorzystał z wyboru Feniksa, którym grał Miposhka.

Team Spirit kontra LGD

LGD

LGD przed tym turniejem nie miało dobrych wyników, ale na The International się przekształciło i zaczęło pokazywać zupełnie inny poziom gry. Chińczycy nie ponieśli ani jednej porażki i niemal we wszystkich spotkaniach świętowali sukces z wynikiem 2:0.

W górnej drabince play-off zespół odniósł zwycięstwo nad 9 Pandami i Azure Ray. Podkreślmy, że LGD rzadko popełnia błędy na etapie draftu, natomiast w meczach z mocnymi przeciwnikami zazwyczaj brakuje im mobilności i ciekawych decyzji.

Duch zespołowy a fakty LGD

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - dwa ostatnie mecze z udziałem Spirita odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sumy gier

Trudno jednoznacznie wskazać któryś z zespołów. Spirit i LGD demonstrują świetną grę na całym turnieju The International i pozostają niepokonani. Dragons zostali już przetestowani z mocnym przeciwnikiem w Liquid dosłownie w ostatnim meczu, więc uważamy, że są jeszcze bardziej gotowi na finał górnej drabinki. Co więcej, historycznie „duchy” są niewygodnym przeciwnikiem dla chińskiej drużyny.

Prognoza - zwycięstwo Team Spirit za 1,70 w Mostbet.

Komentarz 0