MIBR kontra BB Team. Typowanie meczu PARI Proszę

18 listopada czeka nas pojedynek pomiędzy MIBR a BB Team, dla którego postaramy się podać dokładny typ.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące MIBR vs BB Team

MIBR

MIBR zajmuje obecnie 24. pozycję w światowych rankingach i nie notuje żadnych nadzwyczajnych wyników na poziomie 1. ligi. Jeżeli zespół uznawany jest za jeden z najsilniejszych w swoim regionie, to na arenie międzynarodowej zazwyczaj prezentuje przeciętną grę.

Swoją drogą Brazylijczycy również zostali pokonani w dwóch poprzednich spotkaniach. Najpierw nie poradzili sobie z 9 Pandami (0:2), a potem przegrali ze Spiritem z wynikiem 0:2. Mirage jest nadal uważany za najlepszą kartę „wyprodukowaną w Brazylii”, gdzie wskaźnik wygranych wynosi 79%.

MIBR kontra BB Team

BB Team

BB Team zajmuje obecnie 13. miejsce w światowych rankingach. Zespół prezentował się całkiem nieźle wcześniej na etapie 2, ale aby dostać się do pierwszej dziesiątki, musi pokonać potężniejszych przeciwników. Przypomnijmy, że BB zaliczyło serię czterech zwycięstw, po których przegrało z 9 Pandami z wynikiem 0:2.

Jednak w finałowej konfrontacji z Movistar Riders Rosjanie ponownie świętowali sukces (2:1). Warto powiedzieć, że w tej chwili na żadnej z map nie mają współczynnika wygranych poniżej 50%, co jest dobrym wskaźnikiem.

Fakty dotyczące drużyny MIBR vs BB

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - trzy z pięciu meczów z udziałem BB Team odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sumy gier

BB Team notuje ostatnio świetne wyniki i w większości przypadków odnosi sukcesy, pewnie radząc sobie z przeciwnikami na takim poziomie jak MIBR. Brazylijczycy zostali pokonani w dwóch ostatnich meczach. Biorąc pod uwagę, że Rosjanie mają wysoki współczynnik zwycięstw na wielu mapach, a także wyglądają na potężniejszych od swoich przeciwników pod względem indywidualnych umiejętności, sugerujemy stawiać na ich sukces.

Prognoza - zwycięstwo BB Team za 1,52 w Mostbet.

Komentarz 0