forZe kontra HAVU. Prognoza dla meczu finałowego CCT Online

W ramach turnieju CCT, 23 maja stoczą walkę forZe i HAVU, na co nasi eksperci przedstawią swoje przewidywania.

Nasze prognozy i analizy ekspertów na temat forZe vs HAVU

forZe

forZe zajmuje obecnie 22. miejsce w światowych rankingach. Drużyna nie tak dawno grała na Majorze, ale swój udział zakończyła na etapie Challengera. Przypomnijmy, że w dwóch ostatnich spotkaniach przegrała z FaZe Clan i GamerLegion, więc nie mogła wykorzystać dwóch szans na awans do playoffów.

Niewykluczone, że w najbliższym czasie nastąpią zmiany w składzie, o których będzie wiadomo nieco później. Nota bene po Majorze Rosjanie grali w ESL Challenger, gdzie pokonali Endpoint (2:0), ale w kolejnym spotkaniu przegrali ze Sproutem z wynikiem 0:2.

forZe kontra HAVU

HAVU

HAVU zajmuje 70. miejsce w światowych rankingach i nadal występuje na poziomie 3. poziomu. Dopiero na drugi dzień okazało się, że w ich składzie zaszła poważna zmiana - ze składu odszedł Aerial, grający w drużynie od 2,5 roku.

sLowi został chwilowo zaproszony na jego miejsce, ale nie jest pewne, czy zadomowi się w składzie. W takim składzie Finowie nie mieli czasu na rozegranie ani jednego oficjalnego meczu, a na trening mieli bardzo mało czasu.

ForZe kontra HAVU Fakty

  • 1. mapa: wygraj forZe - w trzech z pięciu potyczek z HAVU, forZe wygrało na pierwszej mapie.

Przewidywanie sum meczowych

forZe jest silniejszy niż ich rywal i niedawno zakończył występ na Majorze, podczas gdy HAVU zawsze występował na poziomie 3. Poza tym Finowie przeszli ostatnio poważną zmianę, więc nie jest wcale pewne, czy starczy im nawet na jedną wziętą kartę.

Nasza prognoza jest taka, że forZe wygra z handicapem (-1.5) na karty za 2.55 w Mostbet.

W tej konfrontacji spodziewamy się nie więcej niż dwóch kart. Poprzednie mecze z forZe odbywały się z reguły na dwóch mapach, a bezpośrednie starcia z HAVU nie trwały szczególnie długo. 

Stawiamy w sumie na mniej niż 2,5 karty po kursie 1,80.

Komentarz 0