Movistar Riders kontra Spirit. Prognoza na mecz IEM Cologne

Movistar Riders zmierzą się ze Spiritem 2 sierpnia. Jaki jest najlepszy zakład w tej konfrontacji? Odpowiedź znajdziesz w naszej prognozie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Movistar Riders vs Spirit

Movistar Riders

Movistar Riders zajmują obecnie 36. miejsce w światowych rankingach, choć kiedyś byli w pierwszej piętnastce. Drużyna przez długi czas notowała bardzo słabe wyniki zarówno na poziomie 1, jak i 2 poziomu.

Dlatego nie było zmian w jego składzie. Więc JUST najpierw dołączył do listy, a potem dołączył adamS. W tym składzie Hiszpanie rozegrali tylko jedno oficjalne spotkanie, w którym odnieśli zwycięstwo nad NAVI Youth z wynikiem 2:0.

Movistar Riders kontra Spirit

Spirit

Spirit zajmują obecnie 35 miejsce w światowych rankingach i są w dobrej kondycji. Drużyna przechodzi do serii czterech zwycięstw i raczej na tym nie poprzestanie. Zespół odniósł wszystkie swoje zwycięstwa w ramach CCT North Europe.

Przypomnijmy, że w drodze do finału turnieju „smoki” pokonały Bad News Eagles (2:1), Evil Geniuses (2:0), aw finale w zaciekłej walce udowodniły przewagę nad SAW z wynik 2:1. „Spirits” często wybierali Mirage lub Nuke, gdzie mają odpowiednio 86% i 80% winrate.

Movistar Riders vs Spirit Facts

  • Łącznie poniżej 2,5 map - ostatnie dwa z czterech meczów z udziałem Spirita odbyły się na dwóch mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Spirit jest teraz w dobrej formie i świetnym humorze po zwycięstwie w CCT North Europe. Movistar Riders mieli tylko jeden oficjalny mecz w zaktualizowanym składzie, a już wcześniej wyglądali na znacznie słabszych od „smoków”. Na tej podstawie staramy się odnieść zwycięstwo faworyta z wynikiem 2:0.

Nasza prognoza to zwycięstwo Spirita z handicapem (-1,5) na mapach za 2,20 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0