Denver kontra Dallas. Prognoza meczu NBA

Denver w tym sezonie ma nadal jedną porażkę. Czy coś się zmieni w konfrontacji z Dallas? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Denver vs Dallas

Denver

Dwa dni temu Denver poniosło pierwszą porażkę w sezonie. W Minneapolis „samorodki” nie były w stanie walczyć z „wilkami”. Choć Nikola Jokić i Jamal Murray bardzo się starali, nie byli w stanie otworzyć redut obronnych przeciwnika. W rezultacie ekipa z Kolorado poniosła porażkę z wynikiem 89:110.

Teraz Denver wraca do rodzinnego miasta, gdzie będzie próbował naprawić sytuację. W zeszłym sezonie Nuggets przegrali jeden mecz u siebie z Dallas, więc nie będzie to dla nich łatwe.

Dallas

Dallas nieoczekiwanie znalazło się na szczycie rankingów Konferencji Zachodniej. Luka Doncic i spółka mają znakomity sezon zasadniczy i zdołali już odnieść cztery zwycięstwa. W ostatnich meczach pokonali Memphis (125:110) i Chicago (114:105).

Warto dodać, że Dallas ponownie może pokonać Kyriego Irvinga. Jeden z liderów zespołu ma problemy zdrowotne.

Denver kontra Dallas

Fakty na temat meczu Denver - Dallas

  • Łączny wynik Denver to niecałe 116,5 punktu - w 3 z 4 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny nie zdobyli więcej niż 116 punktów;
  • Łączna liczba asyst Murraya to ponad 6,5 – w tym sezonie Jamal ma średnio 7,8 asyst.

Przewidywanie sumy gier

Najprawdopodobniej Dallas poniesie pierwszą porażkę w sezonie. Nieobecność Irvinga, zagraniczne miejsce, duża wysokość – to wszystko powinno mieć wpływ na poczynania gości z Teksasu. Wierzymy, że cud się nie stanie i zespół Mike'a Malone'a odnotuje kolejne zwycięstwo. Najprawdopodobniej gospodarze pewnie wygrają.

Nasz typ to „Denver” z handicapem (-5) punktów za 1,75 w Mostbet.

Denver jest świetne w defensywie. Ponieważ większość ostatnich meczów tej drużyny była niska, sugerujemy obstawianie mniejszych zakładów na sumę.

Prognoza: łącznie niecałe 228,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,76.

Murray w trzech ostatnich meczach nie zdobył nawet 20 punktów. Jest mało prawdopodobne, że Kanadyjczyk przełamie się w konfrontacji z jedną z najlepszych defensyw ligi.

Prognoza – Jamal Murray: łącznie poniżej 20,5 punktu. Mostbet oferuje kurs 1,83.

Komentarz 0