Denver kontra Miami. Prognoza na mecz NBA

Denver wygrało siedem poprzednich meczów z rzędu. Czy Nuggets odniosą sukces w drugim meczu serii finałów NBA przeciwko Miami 5 czerwca i jakie zakłady powinni wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Denver vs Miami

Denver

Denver pokonał Lakers w półfinałowej serii Konferencji Zachodniej z suchym wynikiem (4-0). W pierwszym meczu finału play-offów NBA, jako faworyci na parkiecie, Nuggets pewnie pokonali Miami (104:93). W meczu 2 czerwca główny wkład w zwycięstwo miał Nikola Jokic, który zaliczył triple-double (27 punktów, 10 zbiórek, 14 asyst). Double-double zdobyli Michael Porter (14 punktów, 13 zbiórek) i Jamal Murray (26 punktów, 10 asyst). 

Nuggets wygrali z Zachodem w sezonie zasadniczym. Drużyna z Kolorado podchodzi do meczu z Heat bez strat. Szpital zespołu jest pusty.

Miami

Edris Adebayo (12 punktów, 10 zbiórek) został najlepszym w Miami w meczu 2 czerwca, który zanotował double-double. Gabe Vincent zdobył 19 punktów, Haywood Highsmith - 18. "Miami" według wyników sezonu zasadniczego zajęło siódme miejsce na wschodzie i awansowało do głównego losowania turnieju dzięki play-in. Drużyna z Florydy w poprzednim etapie rewelacyjnie wyeliminowała z play-offów "Boston" (4-3), zajmując drugie miejsce w konferencji.

Ogólnie rzecz biorąc, Heat podchodzą do meczu z wyrównanym składem. W ambulatorium drużyny znajduje się tylko piątka startowa Tyler Hero, który doznał kontuzji na początku play-offów.

Denver kontra Miami

Fakty Denver vs Miami

  • Jokic Suma punktów powyżej 28,5 - Jokic średnio 29,9 punktów na mecz;
  • Butler Suma punktów powyżej 29,5 - Butler średnio 31,1 na mecz;
  • Adebayo Suma zbiórek powyżej 8,5 - Adebayo średnio 9,2 zbiórek na mecz.

Przewidywanie sum meczowych

Analitycy bukmacherów uważają Denver za niekwestionowanego faworyta nadchodzącego meczu. Warto się z nimi zgodzić. Drużyna Mike'a Malone'a powinna zostać mistrzem w tym sezonie, a Miami raczej nie będzie w stanie temu zapobiec. „Nuggets” na ich parkiecie odniosą miażdżące zwycięstwo. 

Nasza prognoza to zwycięstwo Denver z handicapem (-7,5) punktów za 1,80 w Mostbet.

Denver średnio 119 punktów w meczach u siebie, Miami 107 na wyjeździe. Jednak w ostatnich meczach fazy pucharowej obie drużyny grają bardzo ostrożnie, zwracając większą uwagę na obronę. W ostatnich trzech grach z czterech, znak 215 kajdan nie został pokonany. Wszystko wskazuje na to, że tym razem walka okaże się mało owocna.

Nasza prognoza - suma poniżej 217,5 punktu w tym dogrywka za 1,78.

Denver nie należy do najlepszych strzelców w lidze w sezonie zasadniczym. Nuggets mają dość średni wynik 117,5. Z kolei Miami traci średnio 109,4 punktu. Kiedy trwa walka o zwycięstwo w mistrzostwach, drużyny często zaczynają ostrożniej grać w ataku. Wszystko wskazuje na to, że w nadchodzącym meczu drużyna z Kolorado nie będzie w stanie mocno obciążyć ringu przeciwnika.

Nasza prognoza to wynik Denver poniżej 111,5 z dogrywkami na poziomie 1,98.

Komentarz 0