Denver kontra Lakers. Prognoza na mecz NBA

Denver wygrał dwa poprzednie mecze. Czy Nuggets odniosą sukces w pierwszym meczu serii finałów Konferencji Zachodniej przeciwko Lakers 17 maja i jakie zakłady powinni wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Denver vs Lakers

Denver

Denver wygrał Konferencję Zachodnią w sezonie zasadniczym. W drugiej rundzie playoffów NBA Nuggets pokonali Phoenix (4-2). W szóstym meczu serii goście z Kolorado wygrali z wynikiem 125:100. Główny wkład w zwycięstwo miał Nikola Jokic, który zanotował triple-double (32 punkty, 10 zbiórek, 12 asyst). Jamal Murray zdobył 26 punktów. 26-letni rozgrywający stoi w zapowiedzi meczu oznaczonej Day-To-Day.

Lakersi

Lakers pokonali Golden State w serii (4-2). W Game 6, Anthony Davis prowadził z double-double (17 punktów, 20 zbiórek) i LeBron James (30 punktów). Austin Reeves zdobył 23 punkty. Drużyna z Los Angeles awansowała do głównego losowania pucharowej części mistrzostw dzięki play-in.

Główny trener drużyny z Los Angeles, Darwin Ham, zgodnie z tradycją obecnych play-offów, ponownie wprowadził Jamesa i Davisa do zgłoszenia na nadchodzący pojedynek z oznaczeniem Day-To-Day. Pod znakiem zapytania stoi również udział w meczu rezerwowego Mo Bamby. 

Denver kontra Lakers

Fakty Denver vs Lakers

  • Jokic Suma punktów powyżej 29,5 - Jokic średnio 28,7 punktów na mecz;
  • Suma punktów Jamesa to ponad 28,5 - James zdobywa średnio 28,9 punktów na mecz.

Przewidywanie sum meczowych

Denver miał średnio 119 punktów w meczach play-off u siebie, podczas gdy Lakers średnio 117 na wyjeździe. Osobiste spotkania zespołów z reguły okazują się dość produktywne. W trzech z czterech meczów w obecnych mistrzostwach przekroczono granicę 230 punktów. Wszystko wskazuje na to, że tym razem koszykarze będą mogli zadowolić kibiców ofensywną grą.

Nasza prognoza - łącznie ponad 225,5 pkt, w tym dogrywka na 2,19 w Mostbet.

Analitycy bukmacherscy uważają Denver za zdecydowanego faworyta nadchodzącego meczu. Możesz się z nimi zgodzić. Nuggets grają u siebie i będą musieli objąć prowadzenie w serii. Drużyna Mike'a Malone'a, przy wsparciu swoich fanów, odniesie miażdżące zwycięstwo na swoim parkiecie.

Nasza prognoza to zwycięstwo Denver z handicapem (-5,5) punktów za 1,76.

Komentarz 0