Miami kontra Denver. Prognoza na mecz NBA

14 lutego Denver wyruszy w podróż do Miami. Jak Nuggets zagrają na Florydzie? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Miami z Denver

Miami

Flames wrócili na zwycięski tor. Po kilku porażkach podopieczni Erica Spoelstry wygrali trzy mecze z rzędu. W tych meczach drużyna z Florydy pokonała Indianę (116-111), Houston (97-95) i Orlando (107-103).

Ich niedawny sukces pozwolił Miami utrzymać się na szóstym miejscu na Wschodzie. Jednak utrzymanie tego miejsca nie będzie łatwe. The Heat będzie bez kilku kluczowych graczy w następnym meczu. Przede wszystkim chcielibyśmy zwrócić uwagę na możliwą nieobecność Tylera Hirro i Udonisa Haslema.

Denver

Denver miał ostatnio kilka niewypałów. Podopieczni Michaela Malone'a przegrali z Minnesotą (98:128) i Orlando. Mecze te rozgrywane były na wyjeździe. Poza rodzinnym miastem „bryłki” radzą sobie gorzej niż w domu.

Warto dodać, że jeszcze dwa dni temu ekipie z Kolorado udało się wygrać. W tym spotkaniu Nuggets nie pozostawili żadnych szans Charlotte (119:105). W „bryłkach” najlepszy okazał się Nikola Jokic. Serb ma na swoim koncie 30 punktów, 16 zbiórek i 10 asyst.

Miami kontra Denver

Miami vs Denver fakty

  • Denver łącznie ponad 111,5 punktu - The Nuggets zdobyli ponad 111 punktów w 3 z ostatnich 5 meczów;
  • Pierwsza kwarta: łącznie ponad 56,5 punktu – 3 z 5 ostatnich meczów Miami osiągnęły ten poziom.

Przewidywanie sum meczowych

Denver ma się dobrze w Miami. W tym mieście „bryłki” wygrały trzy ostatnie spotkania. Pomimo imponującej passy „Hitu” nadal oferujemy pierwszeństwo gościom. Szanse „bryłek” nie są gorsze, więc nie wykluczamy ich zwycięstwa. Lider Konferencji Zachodniej musi potwierdzić swój status.

Nasza prognoza to zwycięstwo Denver, biorąc pod uwagę dogrywkę, przy współczynniku 2,06 w Mostbet.

U siebie Miami demonstruje dobrą grę w ataku. Bardzo często Heat zdobywa więcej niż 110 punktów. W starciu z szybkimi „samorodkami” taktyka gospodarzy prawdopodobnie się nie zmieni.

Druga prognoza to suma powyżej 218,5 pkt za 1,65.

Komentarz 0