BB Team kontra Virtus.pro. Prognoza na mecz międzynarodowy

27 października BB Team wyjaśni sytuację z Virtus.pro w dolnej drabince play-offów. Jaki jest najlepszy wybór w tej konfrontacji?

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu BB Team vs Virtus.pro

BB Team

BB Team wykazał się dobrymi wynikami w swoim regionie i całkiem nieźle prezentował się na arenie międzynarodowej. Zespół nie radzi sobie na tych mistrzostwach idealnie i w barażowym meczu przegrał z 9 Pandami (1:2), ale potem rozegrał dwa dobre mecze.

Najpierw drużyna WNP bez problemu poradziła sobie z Keyd Stars (2:0), a następnie udowodniła swoją wyższość nad Talonem z wynikiem 2:1, przy czym wszystkie mapy w tym meczu trwały ponad 50 minut. Nightfall, któremu udało się zagrać na Svenie, Muercie i Phantom Lancer, czuł się mniej więcej komfortowo na wszystkich mapach.

BB Team kontra Virtus.pro

Virtus.pro

Virtus.pro skompletowało swój skład po serii katastrofalnych występów, a w regionie WNP zespół nawet po zmianach nie osiągnął najlepszych wyników. Ale „niedźwiedzie” dobrze przygotowały się do The International i jak na razie osiągnęły wyraźnie lepszy wynik, niż same się spodziewały.

Warto zwrócić uwagę, że VP udało się dostać do górnej drabinki play-offów, gdzie przegrali ze Spiritem (1:2), ale w drugiej rundzie dolnej drabinki pokonali Entity Gaming z wynikiem 2:0. A jeśli na pierwszej mapie doświadczyli trudności w konfrontacji z „istotą”, to drugą mapę ukończyli na swoją korzyść dosłownie w 30 minut.

Fakty o meczu BB Team vs Virtus.pro

  • Razem niecałe 2,5 mapy – trzy ostatnie mecze pomiędzy zespołami kończyły się wynikiem 2:0.

Przewidywanie sumy gier

Przez cały sezon BB Team z reguły nie miał żadnych problemów podczas spotkań z Virtus.pro. W ostatnich trzech meczach BB świętował sukces z wynikiem 2:0. Niedźwiedzie radziły sobie dobrze w poprzednich spotkaniach na tych mistrzostwach, ale jest mało prawdopodobne, że będą gotowe na awans do następnej rundy. Co więcej, w ostatnich czterech meczach BB przegrał tylko raz.

Prognoza - zwycięstwo BB Team za 1,55 w Mostbet.

Komentarz 0