Spirit kontra Talon. Prognoza meczu DreamLeague

22 czerwca Spirit zmierzy się z Talon Esports. Na co postawić w tej konfrontacji? Poszukaj odpowiedzi w prognozie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące walki Spirit vs Talon

Spirit

Spirit walczy o przetrwanie w tym turnieju i aktualnie zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Zwycięstwo w nadchodzącym meczu jest dla drużyny wysoce pożądane, aby zapewnić sobie miejsce w fazie play-off. Zwróć uwagę, że „smoki” grają bardzo niestabilnie.

W ostatnich meczach przegrali z Gaimin Gladiators (0:2) i BB Team (0:2), nie dostając ani jednej kartki, ale jednocześnie świętowali sukces w finałowej konfrontacji z Evil Geniuses - 2:0. Jednocześnie na pierwszej mapie „duchy” rozprawiły się z „geniuszami” w 20 minut, a na drugiej pokazała swój charakter i doprowadziła sprawę do zwycięstwa, poważnie przegrywając w trakcie gry.

Spirit kontra Talon

Talon

Talon Esports to bardzo ciekawa drużyna, która potrafi zaskoczyć w absolutnie każdym meczu. Drużyna ma tyle samo punktów co przeciwnik, więc i w nadchodzącym meczu musi wygrać. Podkreślamy, że odniósł bardzo ważne zwycięstwo w ostatnim meczu z BB Team, pokonując 2:1 trudnego przeciwnika.

Mikoto nadal pokazuje solidną grę różnymi bohaterami, zwłaszcza Windranger i Ember Spirit. Bardzo pomaga mu 23Savage, który bezbłędnie grał na Morphlingu na ostatniej mapie przeciwko BB.

Fakty dotyczące ducha kontra szponu

  • 1. mapa: Spirit wygrywa - w ostatnich dwóch meczach Spirit wygrał na pierwszej mapie.

Przewidywanie sum meczowych

Trudno wskazać zdecydowanego faworyta w tej konfrontacji, gdyż obie drużyny prezentują bardzo niestabilne wyniki. Wydawało się jednak, że Spirit znalazł swoją grę w ostatnich meczach i wyglądał przyzwoicie zarówno przeciwko Asterowi, jak i EG. Ponadto kilka miesięcy temu w ramach DreamLeague Dragons udowodnili już swoją przewagę nad drużyną azjatycką.

Nasza prognoza - Zwycięstwo Spirita za 1,85 w Mostbet.

Ta walka zapowiada się zacięta iz pewnością będzie toczona w wyrównanym pojedynku. Poprzednie spotkania między zespołami często kończyły się remisami, więc sugerujemy, aby sumować więcej.

Weź łącznie ponad 2,5 mapy za 1,87 u bukmachera.

Komentarz 0