Spirit kontra Virtus.pro. Prognoza na mecz Dota Pro Circuit

Spirit 30 marca zmierzy się z Virtus.pro na DPC. Jaki zakład „grać” na to wydarzenie?

Nasze prognozy i analizy ekspertów na temat Spirit vs Virtus.pro

Spirit

Spirit prawie zagwarantował sobie miejsce w Majorze. Drużyna musi odnieść zwycięstwo w nadchodzącym meczu, aby zakończyć DPC bez zbędnych nerwów. Podkreślamy, że we wszystkich pięciu poprzednich walkach zespół świętował sukcesy.

„Smoki” w dwóch poprzednich spotkaniach kompletnie rozgryzły rywali. Pokonali więc Natus Vincere (2:0) i Darkside (2:0). „Duchy” charakteryzują się agresywnym stylem gry w swoim regionie, dlatego w większości spotkań występują jako pierwszy numer i nie czekają na błędy przeciwnika.

Spirit kontra Virtus.pro

Virtus.pro

Virtus.pro zajmuje czwarte miejsce w tabeli i ma na swoim koncie sześć punktów. Zespół rozegrał cztery mecze w turnieju i odniósł dwa zwycięstwa. Poradziła sobie z outsiderem w osobie Darkside (2:0), a także pokonała One Move (2:1) w równej walce, ale w finałowej konfrontacji z BB Team wciąż przegrała z wynikiem 0:2 .

W pojedynku z BB na obu mapach Niedźwiedzie miały mniej więcej dobry draft, ale nie udało im się poprawnie zaimplementować swoich bohaterów. Najwyraźniej powinno upłynąć trochę więcej czasu, zanim VP osiągnie nowy poziom i zacznie konkurować z potężnymi rywalami.

Spirit kontra Virtus.pro Fakty

  • Łącznie poniżej 2,5 map: ostatnie dwa mecze z udziałem Spirita odbyły się na dwóch mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Uważamy, że Spirit bez problemu poradzi sobie z takimi przeciwnikami i powalczy o pierwszą linię w tabeli. Smoki są w świetnej formie i mają passę zwycięstw, podczas gdy Virtus.pro z reguły przegrywało 0:2 w starciach z mocnymi przeciwnikami. Na tej podstawie przyjmujemy zwycięstwo „duchów” z utrudnieniami na mapach. Prognoza - zwycięstwo Spirita z handicapem (-1,5) na kartach za 1,62 w Mostbet.

Komentarz 0