OG kontra Spirit. Prognoza na mecz DreamLeague

OG wyjaśni sprawę ze Spiritem 20 września. Na co postawić w tej konfrontacji? Czy powinienem przyjąć zwycięstwo faworyta? Dowiesz się o tym w przewidywaniach.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu OG kontra Spirit

OG

OG jak dotąd wykazuje dobre wyniki w tym turnieju. Zespół pozostaje niepokonany. W pierwszym meczu pokonała Evil Geniuses (2:0), a potem zawarła pokój z Gaimin Gladiators i Quest Esports. Oczywiście gra „byków” jest daleka od ideału, ale i tak wyglądają lepiej niż wcześniej.

Zespół wykazuje większą pewność siebie w grze, więc może zakwalifikować się do górnej drabinki play-offów. OG lubią brać tempo bohaterów, z którymi często wygrywają początkową fazę meczu.

OG kontra Spirit

Spirit

Spirit także jest niepokonany w mistrzostwach. Zespół po zwycięstwie w Riyadh Masters jest jednym z głównych faworytów turnieju, dlatego do play-offów powinien zakwalifikować się z jednego z pierwszych miejsc i nie mieć problemów w fazie grupowej.

The Dragons zremisowali z BB Team, ale świętowali sukcesy w spotkaniach z Gaimin Gladiators, Evil Geniuses i Quest Esports. Jednocześnie na drugiej mapie, w konfrontacji z Quest Spirit, dokonali wspaniałego comebacku i odzyskali prawie 10 000 w złocie.

Fakty OG kontra Spirit

  • 1. mapa: Spirit wygrywa - w trzech z czterech meczów Spirit wygrał na pierwszej mapie.

Przewidywanie sumy gier

Wierzymy, że w nadchodzącej konfrontacji Spirit będzie silniejszy od swojego odpowiednika. „Smoki” są w doskonałej formie i nie potrafiły zwyciężyć jedynie w meczu z BB Team. W spotkaniach z innymi przeciwnikami z reguły nie doświadczyli oni większych problemów, dlatego sugerujemy stawiać na ich sukces.

Prognoza - zwycięstwo Spirita za 1,90 w Mostbet.

Komentarz 0