Azure Ray kontra BB Team. Prognoza na mecz The International

Azure Ray zmierzy się z BB Team 28 października. Kto przejdzie do kolejnej rundy dolnej drabinki? Odpowiedzi szukaj w naszej prognozie.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu Azure Ray vs BB Team

Azure Ray

Azure Ray pokazał dobre wyniki w swoim regionie, ale nie udało im się jeszcze zaistnieć na arenie międzynarodowej. Zespół na tych mistrzostwach uznawany był za czarnego konia, który potrafi zaskoczyć. Właściwie tak się stało, ponieważ zespół dotarł już do czwartej rundy dolnej drabinki.

Chińczycy mieli już wcześniej do czynienia z Entity Gaming (2:0) i rzeczownikami (2:0), jednak w ostatniej konfrontacji z LGD zostali pokonani z wynikiem 0:2, choć na obu mapach walczyli z rodakami. Wcześniej zespół często brał Dawnbreakera, więc być może w nadchodzącej grze sięgnie po tego bohatera.

Azure Ray kontra BB Team

BB Team

BB Team postawiło sobie przed startem The International najwyższe cele. Teraz zespół ma realną szansę na walkę o półfinał dolnej drabinki. Przypomnijmy, że wcześniej w fazie play-off zespół mierzył się z Keyd Stars (2:0), Talonem (2:1), a także udowodnił swoją wyższość nad Virtus.pro wynikiem 2:0.

W konfrontacji z „niedźwiedziami” BB pokazał akademicką Dotę na pierwszej mapie, ale na drugiej ich nerwy nie wytrzymały i przez to prawie pozwolili przeciwnikowi wygrać z megacreepami. Oczywiście po tym zespół musi wyciągnąć właściwe wnioski i nie powtarzać błędów, które mogłyby prowadzić do nieodwracalnych konsekwencji.

Fakty dotyczące drużyny Azure Ray i BB

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - dwa z czterech meczów z udziałem BB odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sumy gier

BB Team dobrze spisał się w ostatnich meczach i przedłużył serię do trzech zwycięstw. Zespoły spotkały się już w fazie grupowej, a wtedy BB odniósł miażdżące zwycięstwo z wynikiem 2:0. Chińczycy nie są znani ze swojej różnorodności i zazwyczaj nie wiedzą, jak zaskoczyć przeciwników w trakcie gry, ale drużyna WNP jest bardziej elastyczna, co często staje się kluczowym czynnikiem w takich meczach.

Prognoza - zwycięstwo BB Team za 1,57 w Mostbet.

Komentarz 0