PSG.LGD kontra Team Spirit. Prognoza meczu Bali Major

6 lipca PSG.LGD zmierzy się z Team Spirit. Kto będzie mógł kontynuować swoją drogę do play-offów, a kto opuści turniej? Sugerujemy zapoznanie się z prognozą i kursem poniżej.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące PSG.LGD vs Team Spirit

PSG.LGD

PSG.LGD już od dawna nie jest głównym faworytem na wszystkich mistrzostwach. Drużyna straciła formę i teraz walczy o osiąganie wyników. Mimo to zespół był w stanie dostać się do górnej drabinki play-offów po udanej fazie grupowej z czwartej linii w tabeli.

W pierwszym meczu fazy głównej Bali Major PSG spotkał się z jednym z najsilniejszych przeciwników w osobie Liquida, ponosząc porażkę 1:2. Zespół wziął swoich charakterystycznych bohaterów, ale nie mógł ich użyć ze względu na elegancką grę zawodnika.

PSG.LGD kontra Team Spirit

Team Spirit

Team Spirit pozostaje jedną z najsilniejszych drużyn w swoim regionie, dzięki czemu nadal zachwyca fanów na największych turniejach, ale głównym problemem pozostaje niestabilność. Co prawda Spirits udało się uniknąć degradacji z fazy grupowej, ale awans do playoffów nie był łatwy. Większość spotkań zakończyła się remisem, co również świadczy o niestabilnej grze.

Rzeczywiście, nie należy oczekiwać, że Spirit wygra ten turniej, ale nie należy ich całkowicie spisywać na straty.

PSG.LGD vs Team Spirit Fakty

  • 2. mapa: Spirit wygrywa - w trzech z czterech meczów Spirit wygrał na drugiej mapie.

Przewidywanie sum meczowych

PSG.LGD, pomimo wszystkich problemów, w nadchodzącym meczu wygląda na znacznie silniejszego od swojego przeciwnika. Chiński skład nadal zaskakuje przeciwników niestandardowymi bohaterami, a jeśli uda mu się przejąć inicjatywę na starcie, to przeciwnicy są prawie niemożliwi do odzyskania. Spirit raczej nie będzie w stanie pokonać tak potężnego przeciwnika na liniach, więc lepiej nie ryzykować i stawiać na faworyta.

Nasza prognoza - wygrana PSG.LGD po kursie 1,60 w Mostbet.

Team Spirit ma oczywiście kilka asów w rękawie i będzie w stanie zaskoczyć PSG.LGD na co najmniej jednej mapie, co pozwoli im walczyć o serię. Warto więc postawić na sumę więcej.

Prognoza - łącznie ponad 2,5 mapy za 1,92.

Komentarz 0