Denver kontra Phoenix. Prognoza na mecz NBA

Prognozy i zakłady na "Denver" vs "Phoenix", statystyki, kursy. 11 października. Czy „bryłki” wykorzystają swoją stronę? 

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące Denver vs Phoenix

Denver

Wygląda na to, że Denver nie jest najlepszym sposobem na przygotowanie się do nowego sezonu. Oddziały Mike Malone przegrał dwa przedsezonowe mecze. Najpierw Nuggets przegrali z Oklahomą (101:112), a następnie zostali pokonani przez Chicago (113:131).

Do tej pory mentor „samorodków” postanowił przeoczyć rezerwistów w sprawie. Ale nie skończyło się to dobrze. Tylko Michael Porter stara się pokazać wszystko, do czego jest zdolny. W ostatnim meczu zdobył 20 punktów. Ale inny przywódca, Jamal Murray, jest niemile zaskakujący.

Feniks

Phoenix rozpoczęło przygotowania do nowego sezonu od towarzyskiego meczu z Adelajdą. Ten mecz "słoneczny" nie mógł wygrać. Wards of Monty Williams przegrał z wynikiem 124:134.

W kolejnym meczu szczęście uśmiechnęło się do drużyny z Arizony. The Suns zmierzyli się z Lakersami. 22 punkty Devina Bookera i 21 Landry Chamet pomogły pokonać Lakers 119-115.

Denver kontra Phoenix

Denver vs Phoenix fakty

  • Łącznie Denver ponad 107,5 punktu - w 3 z ostatnich 4 spotkań twarzą w twarz, Nuggets zdobyli ponad 107 punktów;
  • 1. kwarta: łącznie poniżej 54,5 punktu - w 3 z ostatnich 5 meczów między zespołami znak ten nie został złamany.

Przewidywanie sum w grze

Denver może wygrać następny mecz. To jeszcze przedsezon. Zwycięstwo nic nie da Phoenixowi, więc Słoneczni mogą działać beztrosko. Ponieważ passa Nuggets składa się z dwóch meczów, logiczne jest oczekiwanie, że wygrają.

Nasze przewidywania są takie, że Denver wygra po kursie 2.60 w Mostbet.

Denver ma problem z obroną. W konfrontacji z „Oklahomą” „bryłki” straciły 102 punkty, a „Chicago” - 131. Najprawdopodobniej nic się nie zmieni. Mecz powinien zakończyć się jazdą.

Druga prognoza - łącznie ponad 216,5 punktu za 1,66.

Komentarz 0