MBA Moskwa kontra UNICS. Prognoza na mecz VTB United League

Moskwa zorganizuje kolejny mecz MBA 7 lutego. Rywalem będzie UNICS. Jak zakończy się to spotkanie? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące MBA Moskwa vs UNICS

MBA Moskwa

Stając się jedną z najsilniejszych drużyn w VTB United League, MBA zwolniło. Ostatnio podopieczni Wasilija Karaseva nie imponują wynikami. Zrezygnowali ze spotkania z Niżnym Nowogrodem bez walki (55:88), przegrali też z CSKA (70:94) i Zenitem (71:73). Jedyne zwycięstwo odnieśli w meczu Pucharu Rosji z Tempo SUVZ (77:63).

W tej chwili MBA ma na swoim koncie 13 zwycięstw. Wynik ten pozwala zespołowi zająć piąte miejsce w tabeli VTB United League.

UNIKI

Pięć dni temu UNICS poniósł trzecią porażkę w sezonie zasadniczym. Tym razem podopieczni Welimira Perasowicza przegrali u siebie z Lokomotiwem-Kubanem. Zespół z Kazania przegrał spotkanie, przegrywając z Krasnodarem różnicą 33 punktów (70:103).

Była to druga porażka zespołu w ostatnim czasie. Ostatnio UNICS przegrał z Niżnym Nowogrodem w Pucharze Rosji (72:81). To prawda, że w kolejnym meczu z tą samą drużyną Kazań zemścił się (86:85).

MBA Moskwa kontra UNICS

Fakty MBA Moskwa kontra UNICS

  • UNICS łącznie poniżej 82,5 punktu - w 3 z ostatnich 5 meczów Kazań nie zdobył więcej niż 82 punkty;
  • 1. kwarta: łącznie poniżej 39,5 punktu - w 3 z 5 ostatnich meczów MBA ta ocena nie przebiła się.

Przewidywanie sum meczowych

W tym sezonie UNICS pewnie dwukrotnie pokonał MBA. To bardzo wygodny przeciwnik dla Kazania, więc spodziewamy się kontynuacji trendu. Oddziały Welimira Perasowicza pilnie muszą naprawić sytuację. W konfrontacji z Moskalami muszą to zrobić. 

Nasza prognoza to UNICS z handicapem (-4,5) punktów przy kursie 1,78 w Mostbet.

Zawodnicy MBA w ataku zagrali w ostatnich meczach zbyt słabo. W pięciu poprzednich walkach Moskale nie zdobyły więcej niż 77 punktów. Biorąc pod uwagę te wyniki, wątpimy, czy spotkanie z UNICS okaże się wysokie.

Druga prognoza to suma poniżej 163,5 pkt za 1,66.

Komentarz 0