Evil Geniuses kontra Gladiators. Prognoza na mecz The International

W ramach turnieju The International 21 października odbędzie się pojedynek pomiędzy Evil Geniuses i Gaimin Gladiators. Na kogo lepiej stawiać? Odpowiedź znajdziesz w naszej prognozie.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów w sprawie Złych Geniuszy kontra Gladiatorów

Evil Geniuses

Evil Geniuses miało przeciętną fazę grupową tego turnieju i było dosłownie o krok od eliminacji. Zespół zajął czwarte miejsce i zdobył łącznie dwa punkty. Tym samym zespół odniósł zwycięstwo dopiero w decydującym meczu z SMG z wynikiem 2:0, głównym outsiderem imprezy.

Już w kolejnym spotkaniu z mocnym przeciwnikiem w osobie Liquida „geniusze” przegrali z wynikiem 0:2 i nie wytrzymali na obu mapach dłużej niż 37 minut, choć mieli mniej więcej dobry draft, ale całkowicie i całkowicie zawiedli w środkowej fazie gry i nie mogli już w pełni wrócić do gry.

Evil Geniuses kontra Gladiators

Gladiatorzy

Gaimin Gladiators niespodziewanie znaleźli się w dolnej drabince play-offów. Zespół przybył do The International jako jeden z głównych faworytów i pretendentów do Aegis. Jednak teraz będą mieli bardzo trudny okres, bo stracili prawo do popełniania błędów.

Warto zwrócić uwagę, że GG miało dobrą fazę grupową i poradziło sobie z Virtus.pro (2:0) i Beastcoast (2:0), jednak w spotkaniu z Talonem o górną drabinkę niespodziewanie przegrało z wynikiem 1:2 . Jednocześnie na decydującej mapie zarezerwowali środek gry, ale popełnili kilka poważnych błędów i nie mogli tego znieść, grając jako numer dwa.

Fakty o złych geniuszach kontra gladiatorach

  • Razem niecałe 2,5 - dwa z czterech meczów z udziałem GG zakończyły się wynikiem 2:0.

Przewidywanie sumy gier

Sądzimy, że Gaimin Gladiators bez problemu poradzą sobie ze Złymi Geniuszami w nadchodzącej konfrontacji. „Geniusze” prezentują przeciętną grę na tych mistrzostwach i dobrze radzili sobie tylko w meczach z SMG. Gladiatorzy muszą otrząsnąć się po porażce ze Talonem i przejść do kolejnej rundy play-offów. Uważamy, że EG nie będzie miał szans na żadnej z map.

Prognoza - zwycięstwo GG z handicapem (-1,5) na kartach po 1,80 w Mostbet.

Komentarz 0