LGD kontra Gladiatorzy. Prognoza na mecz The International

12 października LGD zmierzy się z Gaimin Gladiators. Czy warto stawiać na sukces „gladiatorów” w tej konfrontacji? Szukaj odpowiedzi w przewidywaniach.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące LGD vs Gladiators

LGD

LGD przynoszą mierne wyniki przez długi okres czasu. Na arenie międzynarodowej nie pokazali wyników, jakich kibice od nich oczekują od dawna. Co więcej, zaledwie miesiąc temu główny partner, PSG, odmówił współpracy z organizacją.

Warto zwrócić uwagę, że na ostatnim turnieju Riyadh Masters Chińczycy również nie pokazali dobrych wyników, przegrywając z 9Pandas i PSG Quest z wynikiem 0:2.

LGD kontra Gladiatorzy

Gladiatorzy

Gaimin Gladiators nadal utrzymują poprzeczkę przez cały rok i osiągają świetne wyniki na scenie 1. poziomu. Zespół ma oczywiście wzloty i upadki, ale generalnie prawie zawsze zajmuje wysokie pozycje i walczy o wejście do finału.

„Gladiatorzy” na ostatnim turnieju, czyli DreamLeague, przegrali z Entity Gaming w pierwszej rundzie play-offów, ale w fazie grupowej pokazali dobry poziom gry.

Fakty dotyczące LGD i Gladiatorów

  • 1. mapa: GG wygrywa - w ostatnich trzech meczach GG wygrało na pierwszej mapie.

Przewidywanie sumy gier

Gaimin Gladiators nie są obecnie w najlepszej formie. Pokazał to ich występ na poprzednim turnieju, gdzie zakończyli grę w początkowej fazie play-offów. LGD również nie notowało wcześniej stabilnych wyników, zatem prawdopodobne jest, że nadchodzące spotkanie obu drużyn zakończy się remisem.

Prognoza - remis po 2,20 w Mostbet.

Komentarz 0