Evil Geniuses kontra ENCE. Prognoza na mecz ESL Pro League

6 września Evil Geniuses spróbuje odeprzeć walkę z ENCE, a my z kolei przeprowadzimy prognozę tego wydarzenia.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu Evil Geniuses vs ENCE

Evil Geniuses

Evil Geniuses zajmują 40. pozycję w światowych rankingach i od trzech lat nie pokazali żadnych poważnych wyników na scenie pierwszej ligi. Zespół kwalifikuje się do najważniejszych wydarzeń, ale kończy na fazie grupowej.

Swoją drogą, ostatnio „geniusze” grali bezskutecznie nawet w swoim regionie. Tym samym zespół przegrał z Forsaken (1:2), a po pokonaniu Bad News Bears (2:0) nieoczekiwanie przegrał z Nouns z wynikiem 1:2. Warto zauważyć, że tylko na trzech mapach EG ma współczynnik wygranych większy niż 50%.

Evil Geniuses kontra ENCE

ENCE

ENCE awansowało na czwarte miejsce w światowych rankingach, choć jeszcze niedawno znajdowało się poza czołową 10-tką. Zespół w tym roku robi ogromne postępy. Najwyraźniej zmiany w składzie dobrze mu zrobiły, bo dzięki nim znów stał się poważnym problemem dla wielu zawodników pierwszej ligi.

W poprzednich dwóch głównych turniejach Entz dotarł do wielkiego finału. Na ostatnim z nich, czyli Gamers8, drużyna w finale zagrała z Vitality, z którą i tak przegrała 1:2.

Zli geniusze kontra fakty ENCE

  • Łącznie niecałe 2,5 mapy – trzy z czterech meczów z udziałem ENCE odbyły się na dwóch mapach.

Przewidywanie sumy gier

Spodziewamy się łatwego zwycięstwa ENCE w tym meczu. Enz spisał się dobrze w poprzednich dużych turniejach i pokonał potężnych przeciwników, podczas gdy Evil Geniuses pokazali przeciętną grę nawet w swoim regionie. Na tej podstawie proponujemy przyjąć „suche” zwycięstwo faworyta.

Prognoza - zwycięstwo ENCE z handicapem (-1,5) na mapach za 1,45 w Mostbet.

Komentarz 0