LGD kontra Virtus.pro. Prognoza na mecz międzynarodowy

LGD spotka się z Virtus.pro 13 października, a my z kolei postaramy się podać dokładną prognozę tego wydarzenia.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu LGD vs Virtus.pro

LGD

LGD przybyło na ten turniej jako silna drużyna środka, ponieważ nie pokazała żadnych poważnych wyników na ostatnich dużych turniejach. Chińczyków jednak nigdy nie należy skreślać, bo w każdej chwili mogą nas zaskoczyć. 

Zespół rozpoczął te mistrzostwa całkiem nieźle i był w stanie rewelacyjnie pokonać Gaimin Gladiators z wynikiem 2:0, jednak w konfrontacji z Nounsami nadal pojawiały się pewne problemy, szczególnie na pierwszej mapie.

LGD kontra Virtus.pro

Virtus.pro

Virtus.pro dostało się do The International jedynie dzięki kwalifikacjom w regionie WNP, gdzie pokazało się z jak najlepszej strony. Niedźwiedziom trudno o wysokie miejsca w tym turnieju, bo ustępują wielu zawodnikom w swojej klasie.

Jednak w każdym razie występ w TI to ogromne przeżycie dla wszystkich graczy w tym składzie. Warto zwrócić uwagę, że w pierwszym meczu VP nie miał szczęścia do przeciwnika i przegrał z Gaimin Gladiators wynikiem 0:2.

Fakty dotyczące LGD i Virtus.pro

  • 1. mapa: LGD wygrywa - w dwóch ostatnich meczach z VP, LGD wygrało na pierwszej mapie.

Przewidywanie sumy gier

Naszym zdaniem LGD musi w tej konfrontacji udowodnić swoją wyższość. Virtus.pro ustępują swojemu przeciwnikowi klasą i doświadczeniem, a na tej imprezie nie wystartowali tak skutecznie, jak chińska drużyna. Poprzednie walki pomiędzy zespołami, nawet gdy występowały w różnych składach, kończyły się na korzyść LGD.

Prognoza - LGD wygrywa za 2,15 w Mostbet.

Komentarz 0