Gaimin Gladiators kontra Beastcoast. Prognoza meczu DreamLeague

Gaimin Gladiators zmierzą się z bestią 16 kwietnia. Jaki zakład postawić na to wydarzenie? Poszukaj odpowiedzi w prognozie.

Nasze prognozy i analizy eksperckie dotyczące Gaimin Gladiators vs Beastcoast

Gaimin Gladiators

Gaimin Gladiators to jedni z głównych faworytów turnieju. Zespół wcześniej wykazywał doskonałe wyniki na etapie 1. poziomu i regularnie miał do czynienia z silnymi przeciwnikami. Nie tak dawno była w stanie po raz kolejny udowodnić swoją wyższość nad Liquid z wynikiem 2:0.

To prawda, że w ostatnim spotkaniu z Shopify Rebellion „gladiatorzy” zupełnie nieoczekiwanie przegrali od razu. W tym samym czasie na mapie startowej postanowili spróbować Witch Doctora jako prowadzącego i przegrali z ucieczką, ale na drugiej mapie mieli daleki od najlepszego draftu.

Gaimin Gladiators kontra Beastcoast

Beastcoast

Beastcoast na tych mistrzostwach pokazuje się z jak najlepszej strony. Zespół bez większych problemów przeszedł do drugiego etapu i ma na swoim koncie już trzy punkty. Podkreślamy, że na tej imprezie poniosła tylko jedną porażkę.

Tak więc wcześniej Peruwiańczycy zmierzyli się z Evil Geniuses w zaciekłej walce, dokonując niesamowitego powrotu na trzeciej mapie (2:1), ale zaledwie dzień wcześniej przegrali z TSM z wynikiem 0:2. Jeśli na pierwszej mapie przeciwko TSM BC nadal mieli przynajmniej jakieś szanse, to na drugiej mapie zupełnie nie mieli czasu i byli zmuszeni napisać „gg” już w 27. minucie.

Gaimin Gladiators vs Bestia Fakty

  • Razem poniżej 2,5 map: ostatnie dwa mecze z GG odbyły się na dwóch mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Gaimin Gladiators powinni odkupić się od przegranej z Shopify Rebellion i dać z siebie wszystko w tej walce. Jeśli Gladiatorzy obejdą się bez szkiców testowych i wezmą tych bohaterów, z którymi zwykle mają do czynienia ze wszystkimi przeciwnikami, to bez problemu poradzą sobie z Peruwiańczykami, ponieważ są znacznie lepsi od nich w klasie. Nasza prognoza - Gladiatorzy wygrywają z handicapem (-1,5) na mapach po 2,35 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0