Lakers kontra Milwaukee. Prognoza meczu NBA

Milwaukee przegrało swój ostatni mecz przedsezonowy. Czy Bucks poradzą sobie lepiej w meczu przeciwko Lakers 16 października? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Lakers vs Milwaukee

Lakersi

Dwa dni temu Lakers przegrali u siebie z Golden State (125:129). W tym czasie Taureon Prince i Austin Reeves dobrze radzili sobie w drużynie Lakers. Pierwsza zdobyła 17 punktów, a druga 16. Ich wysiłki nie wystarczyły jednak do końcowego sukcesu.

Warto dodać, że w ostatnim meczu LeBron James spędził trochę czasu na parkiecie. Lider Lakers zagrał 17 minut i zdobył 12 punktów, dwie zbiórki i pięć asyst.

Milwaukee

Bucks rozegrali swój pierwszy mecz przedsezonowy przeciwko Chicago. Zespół z Wisconsin dobrze spisał się w tym spotkaniu i zwyciężył z wynikiem 105:102.

W drugim meczu nie udało im się powtórzyć sukcesu, gdyż Milwaukee przegrało z Memphis (102:108). Najlepszym zawodnikiem na parkiecie dla Deers był Jae Crowder. Były zawodnik Phoenixa zdobył 14 punktów, trzy zbiórki i dwie asysty.

Lakers kontra Milwaukee

Fakty dotyczące meczu Lakers vs Milwaukee

  • Łączny wynik Lakers poniżej 115,5 punktów – w 2 z 3 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli więcej niż 115 punktów;
  • Pierwsza kwarta: łącznie ponad 57,5 punktu – Lakers pobili tę granicę w trzech ostatnich meczach.

Przewidywanie sumy gier

Lakers nie skupiają się na obronie w meczach przedsezonowych. W 3 z 4 meczów pozwolili swoim przeciwnikom zdobyć co najmniej 125 punktów. Jest prawdopodobne, że w konfrontacji z Milwaukee Lakers również postarają się dać show, dlatego wierzymy, że mecz okaże się na wysokim poziomie. 

Nasz typ to łącznie ponad 227,5 punktów przy 1,82 w Mostbet.

Oczekuje się, że w tym meczu na korcie pojawią się Antetokounmpo i Lillard. Ta kombinacja zapewni gościom większą kreatywność w ataku. Wierzymy, że to zapewni Milwaukee zwycięstwo.

Prognoza: zwycięstwo Milwaukee, łącznie z dogrywką. W Mostbet taki zakład można postawić na 2,15.

W tym meczu wszyscy najsilniejsi gracze muszą rzucić się na parkiet. Biorąc to pod uwagę wierzymy, że w przynajmniej jednej kwarcie zespoły zdobędą co najmniej 60 punktów. 

Prognoza – suma najbardziej produktywnego kwartału to niecałe 59,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,83

Komentarz 0