Lakers kontra Brooklyn. Prognoza meczu NBA

Lakers swój pierwszy mecz przedsezonowy rozegrają przeciwko Brooklynowi. Czy Lakers wygrają? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Lakers vs Brooklyn

Lakersi

Lakers postanowili ponownie przetasować skład. Ubiegły sezon nie był udany dla zespołu, gdyż Lakers przegrali z Denver w fazie play-off.

Zespół z Los Angeles w dalszym ciągu buduje swoją grę wokół LeBrona Jamesa i Anthony'ego Davisa, choć sztab trenerski zdecydował się nie wykorzystywać tego pierwszego w meczach przedsezonowych. Nieobecność LeBrona wpłynęła na postawę zespołu w poprzednim meczu, który przegrał z Golden State (108:125).

Brooklynie

Na Brooklynie zbudowali drużynę, która miała zostać mistrzem, ale tak się nie stało. Kevin Durant i Kyrie Irving nie byli w stanie sprostać zadaniu, przez co opuścili już Nets.

„Sieci” wchodzą w nowy sezon bez większych zmian. Tak, Armoni Brooks, Harry Giles i Dennis Smith dołączyli do szeregów Nets, ale nie można ich nazwać poważnym wzmocnieniem.

Lakers kontra Brooklyn

Fakty dotyczące meczu Lakers i Brooklyn

  • Lakers zgromadzili niecałe 113,5 punktów – w trzech ostatnich meczach zawodnicy tej drużyny nie zdobyli więcej niż 113 punktów;
  • Pierwsza kwarta: łącznie ponad 57,5 punktu – Lakersom nie udało się przekroczyć tej granicy w 2 z 3 ostatnich meczów.

Przewidywanie sumy gier

Uważamy, że Lakers wygrają. Do konfrontacji z „Brooklynem” przystępują w sile bojowej. Mają dobrą selekcję zawodników, czego nie można powiedzieć o Nets. Najprawdopodobniej zespół z Nowego Jorku nie będzie w stanie zrobić nic specjalnego przeciwko Kalifornijczykom.

Nasz typ to „Lakers” z handicapem (-3,5) punktów przy 1,84 w Mostbet.

Brooklyn nie ma najmocniejszej obrony. „Siatki” posiadają pod ringiem mnóstwo wolnych stref, które uwolnią ręce przeciwnika. Najprawdopodobniej zespoły przekroczą granicę 221,5 pkt.

Prognoza: łącznie ponad 221,5 pkt. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,76.

W dwóch kwartach poprzedniego meczu Lakers zdobyli ponad 60 punktów. Biorąc pod uwagę sposób gry Nets, uważamy, że historia się powtórzy.

Prognoza – suma najbardziej produktywnego kwartału to ponad 57,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,80.

Komentarz 0