Lakers kontra Houston. Prognoza na mecz NBA

Lakers przegrali trzy ostatnie mecze. Czy Lakers będą w stanie odnieść sukces w meczu sezonu zasadniczego NBA przeciwko Houston 17 stycznia i jakie zakłady powinni wybrać?

Prognozy i analizy naszych ekspertów dotyczące meczu Lakers z Houston

Lakersi

Lakers mają serię porażek od trzech meczów. Zespół z Kalifornii przegrał na wyjeździe z liderem Konferencji Zachodniej Denverem (109:122), a także na parkiecie po dogrywce z Dallas (115:119) i Filadelfią (112:113). Lakers z 19 zwycięstwami i 24 porażkami zajmują 13. miejsce na Zachodzie. Udział w meczu rozpoczynającego piątkę gracza Patricka Beverleya jest wątpliwy.

Houston

Seria porażek Houston trwa już od dziesięciu meczów. Ostatni raz Rockets wygrali 27 grudnia, kiedy pokonali na wyjeździe Chicago (133:118). Zespół z Teksasu, który ma na koncie 10 zwycięstw i 33 porażki, plasuje się na 15. miejscu na Zachodzie. Z dnia na dzień w ogłoszeniu meczu oznaczony jest Kevin Porter, najlepszy w drużynie w asystach.

Lakers kontra Houston

Fakty o meczu Lakers z Houston

  • Green Points Powyżej 22,5 — średnia Greena wynosi 22 punkty na mecz;
  • Suma asyst Shengyuna powyżej 3,5 — Shengyun średnio 3 asysty na mecz.

Przewidywanie sum meczowych

Analitycy bukmacherów uważają Lakers za niekwestionowanego faworyta nadchodzącego meczu. Trudno się z nimi nie zgodzić. Seria bez zwycięstw w Houston była jednak zbyt długa. Pora już to przerwać. Wszystko wskazuje na to, że Rockets w zaciętej walce będą w stanie zdobyć trzy punkty w meczu wyjazdowym.

Naszym przewidywaniem jest wygrana Houston” za 2,90 w Mostbet .

Bezpośrednie spotkania zespołów z reguły okazują się dość produktywne. W ostatnim meczu przekroczono granicę 260 punktów. Lakers zdobywają średnio 117 punktów w meczach u siebie, podczas gdy Houston średnio 110 na wyjeździe. Wszystko wskazuje na to, że tym razem koszykarze będą mogli zadowolić kibiców produktywną grą. Co więcej, liderzy obu drużyn będą musieli zregenerować siły przed meczem.

Nasza prognoza to ponad 233,5 punktu z dogrywką na 1,76.

Komentarz 0