Toronto kontra Sacramento. Prognoza meczu NBA

Toronto i Sacramento spotkają się 9 października w Rogers Arena. Który rywal jest teraz silniejszy? Zakłady i prognozy na mecz odpowiedzą na pytanie.

Nasze prognozy i analizy ekspertów dotyczące meczu Toronto vs Sacramento

Toronto

W zeszłym sezonie Toronto opuściło play-offy. Kanadyjczycy zmuszeni byli do gry w fazie play-in i tej bariery nie byli w stanie pokonać. W ostatnim meczu przegrali z Chicago (105:109).

Poza sezonem Kanadyjczycy zatrzymali swoich liderów - Pascala Siakama i Freda VanVleeta. Ponadto Reptiles dodali do swojego składu Dennisa Schrodera i Jalena McDanielsa. Zysku tego nie można nazwać znaczącym.

Sacramento

W zeszłym sezonie zasadniczym Sacramento było jedną z najlepszych drużyn na Zachodzie. „Królowom” nie udało się jednak dobrze zaprezentować w fazie play-off. W ćwierćfinale przegrali z Golden State.

W zasadzie królowie nie potrzebują żadnych wzmocnień. Ekipa z Kalifornii ponownie zda się na poczynania De'Aarona Foxa i Domantasa Sabonisa. Ciekawie będzie także obejrzeć Aleksandra Vezenkowa, który w zeszłym sezonie był liderem greckiego Olympiakosu.

Toronto kontra Sacramento

Fakty na temat meczu Toronto vs Sacramento

  • Łącznie „Sacramento” niecałe 112,5 punktu – w 3 z 4 ostatnich meczów zawodnicy tej drużyny zdobyli więcej niż 112 punktów;
  • Pierwsza kwarta: Łącznie ponad 56,5 punktu – 3 z ostatnich 4 meczów Sacramento przekroczyły tę granicę.

Przewidywanie sumy gier

W zeszłym sezonie Sacramento było jedną z najbardziej ekscytujących drużyn na Zachodzie. Jest mało prawdopodobne, aby teraz „królowie” wybrali inną taktykę i skupili się na obronie. Oczekujemy, że zagrają w swoim ulubionym stylu run-n-gun i zapewnią widzom niezapomniane widowisko.

Nasz typ to łącznie ponad 225,5 punktów przy 1,86 w Mostbet.

Toronto Toronto odnosi sukcesy w konfrontacjach z Sacramento u siebie i wygrało trzy z pięciu ostatnich meczów. W związku z tym sugerujemy preferowanie Raptors.

Prognoza: Toronto wygrywa. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,88.

Najprawdopodobniej w jednej z kwart rywalki zdobędą więcej niż 57 punktów. Dla zespołu takiego jak Sacramento nie jest to takie trudne.

Prognoza – suma najbardziej produktywnego kwartału to ponad 57,5 punktu. W Mostbet taki zakład można postawić za 1,84.

Komentarz 0