BIG kontra Cloud9. Prognoza na mecz BLAST Premier

8 października BIG zmierzy się z Cloud9 na turnieju BLAST Premier. Jaki zakład powinieneś postawić na tę konfrontację? Szukaj odpowiedzi w przewidywaniach.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące BIG vs Cloud9

BIG

BIG zaczął ostatnio wykazywać dobre wyniki na scenie pierwszej ligi, ale poważnie brakowało im stabilności. Niemcy spisują się dobrze na tych mistrzostwach i zdołali już odnieść dwa zwycięstwa. W jednym z meczów udowodnili swoją przewagę nad 9INE (2:0), a później nawet pokonali ENCE z wynikiem 2:0.

W konfrontacji z ENCE zespół nie pozwolił przeciwnikowi na rozegranie więcej niż dziesięciu rund na żadnej mapie, a wszyscy gracze zakończyli mecz z pozytywnym wynikiem. W obu meczach BIG pozostał w puli map Starożytnych, gdzie wskaźnik wygranych wynosił 63%.

BIG kontra Cloud9

Cloud9

Cloud9 już wcześniej pokazywał niezadowalające wyniki, dlatego w sieci pojawiły się pogłoski o możliwych zmianach w składzie w najbliższej przyszłości. Nie ma jednak oficjalnych oświadczeń ze strony zespołu w tej sprawie.

Nawiasem mówiąc, na tych mistrzostwach „chmury” poradziły sobie bez porażek. Najpierw udało im się pokonać Movistar Riders, po czym zespół z wynikiem 2:1 udowodnił swoją wyższość nad G2 Esports. W obu przypadkach pozostawili w puli Anubisa i Inferno, zatem pojawienie się którejś z tych kart w nadchodzącym pojedynku jest bardzo prawdopodobne.

Fakty BIG i Cloud9

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - dwa z czterech meczów pomiędzy drużynami odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sumy gier

BIG są obecnie w dobrej formie i są w stanie sprawić Cloud9 duże problemy i powalczyć o zwycięstwo. Co więcej, „chmury” nie były wcześniej stabilne i czasami przegrywały z przeciwnikami poniżej ich poziomu. Niemcom udało się już wcześniej pokonać zajmującą drugie miejsce w światowych rankingach ENCE z wynikiem 2:0, dlatego ze względu na doskonałe kursy sugerujemy stawianie na ich sukces.

Prognoza - zwycięstwo BIG za 2,15 w Mostbet.

Komentarz 0