G2 kontra OG. Prognoza na mecz BLAST Premier

G2 zmierzy się z OG 5 października. Czy stawiać na sukces faworyta w tej walce? Odpowiedzi szukaj w naszej prognozie.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące meczu G2 vs OG

G2

G2 Esports znajduje się w pierwszej trójce drużyn na świecie, ale jednocześnie wykazuje bardzo niestabilną grę. Zespół z reguły bez problemów przechodzi fazę grupową, ale zatrzymuje się albo o krok od tytułu, albo w ćwierćfinale lub półfinale.

Przykładowo na ESL Pro League G2 grało 1/4 z MOUZ, z którym przegrało 1:2. Warto zauważyć, że na decydującej mapie m0nes i kompania ponieśli prawdziwą porażkę i zdobyli tylko siedem rund. Najlepsze mapy w posiadaniu zespołu to Ancient i Inferno, na których ma on odpowiednio 80% i 62% współczynnika wygranych.

G2 kontra OG

OG

OG zajmują 39. miejsce w światowych rankingach, choć kiedyś znaleźli się w pierwszej piętnastce i sprawiali problemy rywalom z pierwszej ligi. Teraz zespół wykazuje słabe wyniki nawet na etapie 3. ligi i nie może się zregenerować. Należy zauważyć, że w trzech poprzednich spotkaniach z czterech poniosła porażkę.

Bulls nie poradzili sobie z SAW (0:2), Fake Natty (0:2), a po pokonaniu 00Nation (2:1) ponownie przegrali z Looking4Org - 0:2. Najpewniej czują się na mapie Mirage, jednak w spotkaniach z potężnymi przeciwnikami nadal doświadczają wielu problemów nawet na swojej mocnej mapie.

Fakty dotyczące G2 i OG

  • Razem niecałe 2,5 mapy - trzy z czterech meczów z udziałem OG odbyły się na dwóch mapach.

Przewidywanie sumy gier

W tej konfrontacji spodziewamy się łatwego zwycięstwa G2. Oczywiście na poziomie 1 zespół nie był ostatnio zbyt stabilny, ale OG znacznie się pogorszył i teraz nawet na poziomie 3 wygląda dość słabo. W trzech ostatnich meczach z czterech przegrali z raczej słabymi przeciwnikami z wynikiem 0:2, dlatego sugerujemy stawiać na „czyste” zwycięstwo faworyta.

Prognoza - zwycięstwo G2 z handicapem (-1,5) na mapach za 1,57 w Mostbet.

Komentarz 0