Cloud9 kontra ENCE. Przewidywanie meczów Gracze8

Cloud9 spotka się z ENCE 18 sierpnia. Jak obstawiać tę konfrontację? Szukaj odpowiedzi w przewidywaniach.

Nasze przewidywania i analizy ekspertów dotyczące Cloud9 vs ENCE

Cloud9

Cloud9 pokazywało ostatnio całkiem niezłe wyniki, choć oczywiście nadal daleko im do formy idealnej. Warto dodać, że w ramach tych mistrzostw zespół poradził sobie z Fnatic i udowodnił swoją wyższość nad nimi z wynikiem 2:0.

Tak więc „chmury” były w stanie pokonać „fnatics” na Vertigo (16:14), a na Anubisie całkowicie pozwoliły przeciwnikowi zająć tylko siedem rund. Nawiasem mówiąc, w przypadku Anubisa, którego wybrali, zespół ma teraz 60% współczynnik zwycięstw.

Cloud9 kontra ENCE

ENCE

ENCE zagrała świetnie na IEM Cologne i dotarła do wielkiego finału. Nie jest jednak wcale prawdą, że będą w stanie nadal wykazywać stabilną grę, ponieważ wcześniej występowali wyłącznie na scenie 2. poziomu. Niemniej jednak w pierwszym meczu z Liquidem Entz świętowali swój sukces wynikiem 2:0.

Warto wspomnieć, że swoim wyborem wybrali także Anubisa, zatem prawdopodobieństwo pojawienia się tej mapy w nadchodzącej konfrontacji jest bardzo duże.

Fakty dotyczące Cloud9 i ENCE

  • Łącznie ponad 2,5 mapy - dwa z czterech meczów z udziałem ENCE odbyły się na trzech mapach.

Przewidywanie sumy gier

Poprzednie mecze pomiędzy zespołami toczyły się w wyrównanej walce, dlatego w tej konfrontacji nie dawalibyśmy jednoznacznego pierwszeństwa Cloud9. Co więcej, ENCE jest obecnie w świetnej formie i pokonało już potężnych przeciwników, dlatego dla takiego współczynnika sugerowalibyśmy przyjmowanie ich zwycięstwa.

Nasz typ - zwycięstwo ENCE za 1,95 u bukmachera Mostbet.

Komentarz 0