Cloud9 vs BIG. Prognoza na mecz BLAST Premier Spring

Cloud9 zmierzy się z BIG w turnieju BLAST. Kto okaże się silniejszy 2 kwietnia?

Nasze prognozy i analizy eksperckie dotyczące Cloud9 vs BIG

Cloud9

Cloud9 plasują się na siódmej pozycji światowego rankingu i są obecnie w świetnej formie. Zespół przechodzi serię sześciu zwycięstw w oficjalnych meczach i zwykle pewnie rozprawia się z przeciwnikami poniżej swojego poziomu.

„Chmury” w ostatnich meczach dwukrotnie musiały walczyć z NIP-em w różnych imprezach. W obu przypadkach Rosjanie odnieśli zwycięstwo 2:1, radząc sobie z przeciwnikiem na decydującej mapie bez większych problemów. Ich najlepsze mapy w tej chwili to Mirage i Vertigo, gdzie mają odpowiednio 78% i 91% współczynników wygranych.

Cloud9 vs BIG

BIG

BIG plasują się na 18. pozycji światowego rankingu i początkowo nie mogli się poszczycić czymś poważnym. Drużyna od dłuższego czasu nie pokazywała dobrych wyników na scenie 1 ligi, więc mecze z silnymi przeciwnikami są jej stawiane z dużym trudem.

Jednak Niemcy mieli dość prostą siatkę. Wcześniej poradziły sobie z Rare Atom (2:1), a także udowodniły swoją wyższość nad 9INE z wynikiem 2:1. Warto zauważyć, że teraz tylko na mapach Overpass i Mirage drużyna ma ponad 50% wskaźnik wygranych.

Cloud9 kontra WIELKIE fakty

  • Łącznie poniżej 2,5 mapy: trzy z pięciu meczów z udziałem Cloud9 odbyły się na dwóch mapach.

Przewidywanie sum meczowych

Cloud9 jest obecnie w najlepszej formie i ma długą passę zwycięstw. BIG wcześniej miał wiele problemów nawet w spotkaniach z przeciwnikami 2 tieru, więc dziś raczej nie dadzą godnego odrzutu „chmurom”. Co więcej, na wielu mapach mają najniższy procent winrate. Nasza prognoza - Cloud9 wygra z handicapem (-1.5) na karty za 1.95 w Mostbet.

Komentarz 0